۱۲۰ گیگابیت اینترنت برای اساتید دانشگاه ها

۱۲۰ گیگابیت اینترنت برای اساتید دانشگاه ها

به گزارش الف دانلود وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عرضه ۱۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه برای اساتید دانشگاه های كشور خبرداد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در کشور و رواج آموزش آنلاین، یکی از دغدغه افرادی که با این مقوله در ارتباط بودند، از معلمان و اساتید تا دانش آموزان و دانشجویان، بحث هزینه بالای اینترنت و به همین خاطر وزارت ارتباطات مبادرت به مجانی سازی سایت های آموزشی دانشگاه ها و اپلیکیشن شاد برای مدارس کرد. همینطور چندی قبل از عرضه اینترنت هدیه به معلمان اطلاع داد.
دراین راستا محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در توییتر نوشت: در شرایط کرونا و برای پشتیبانی از آموزش مجازی کارآمد، هدیه ناقابلی برای اساتید دانشگاه های کل کشور آماده کرده ایم که با رفتن به سایت ICTGIFT.IR می توانند بسته اینترنت هدیه ۱۲۰ گیگابایت را دریافت نمایند.

جزئیات هدیه مخصوص دانشجویان بزودی اعلام می شود
همینطور بعد از تصمیم به برگزاری کلاس های دانشگاه ها به صورت مجازی، اعلام گردید آی پی هایی که توسط دانشگاه ها به وزارت ارتباطات اعلام گردد، مجانی است. حسین فلاح جوشقانی -رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- هم اعلام نمود: برای مجانی کردن اینترنت دانشگاهی، فهرستی از دانشگاه ها و وزارت علوم، وزارت بهداشت و مراکز حوزوی گرفتیم که امکان دارد شامل همه دانشگاه های کشور نباشد. این فهرست شامل آدرس سایت های آموزشی است که امکان آموزش آنلاین را داشته باشد.
در این راستا وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همینطور خبر داد: جزئیات هدیه مخصوص دانشجویان هم بزودی اعلام می شود.1399/07/06
13:07:03
5.0 / 5
1017
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
الف دانلود