وكیل آنلاین

وكیل آنلاین

شاید سوال شما این باشد كه در حال حاضر كه مشاوره بهزیستی برای طلاق توافقی اجباری شده است آیا می توان به كمك وكیل طلاق توافقی این پروسه را زودتر انجام داد؟


مجموعه حقوقدان به سرپرستی دکتر محمد امیر نجات در زمینه های مختلف در حوزه های مختلف و حقوقی از جمله بحث طلاق توافقی و خدمات وکیل طلاق توافقی بحث وکیل آنلاین و خدمات وکیل آنلاین  چت رایگان و بحث وکیل بیمه تامین اجتماعی و تامین اجتماعی فعالیت می نماید.

که در هر یک از این حوزه ها صاحب تخصص و تجربه می باشند.

 در مقاله زیر در مورد وکیل تامین اجتماعی وکیل طلاق توافقی و وکیل آنلاین توضیحات بیشتر ارائه می گردد.

وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی چه خدماتی را می تواند انجام دهد؟

شاید سوال شما این باشد. که در حال حاضر که مشاوره بهزیستی برای طلاق توافقی اجباری شده است آیا میتوان با توست به وکیل طلاق توافقی این پروسه را زودتر انجام داد؟ در فرض معمول شما باید پس از ثبت نام در سامانه تصمیم مربوط به بهزیستی به مراکز مشاوره ارجاع شوید و مراکز مشاوره بعد از ۴۵ روز اولین مشاوره شما با حضور همسرتان را انجام می دهند.

 این مشاوره ها ۵ جلسه طول می کشد .حال اگر هر یک از زوجین نخواهند همدیگر را ببینند در همین قسمت به مشکل روبرو می شود. بنابراین اگر آنها بر فرض مثال بخواهند که پروسه طلاق توافقی انجام شود حداقل باید سه ماه در مراکز مشاوره آمد و رفت کنند و پس از اخذ گواهی عدم امکان سازش با توسل به تنظیم دادخواست به دادگاه مربوطه مراجعه کنند. حال دادگاه ممکن است جلسه طلاق توافقی را به زمانی موکول کند که حداقل یک ماه باشد.

پس از آن زوجین به آنجا مراجعه کرده و پس از اخذ حکم به دفترخانه مراجعه می کنند.

 اما وکیل طلاق توافقی این پروسه را سریع تر انجام می دهد.

حتی ممکن است وکیل طلاق توافقی در ظرف ۱ الی ۲ روز حکم طلاق را به شما بدهد.

 اینکه ایشان چگونه این کار  را انجام می دهد دیگر تخصص وکیل طلاق توافقی می باشد که آقای دکتر محمد امیر نجات با تخصصی که در خصوص طلاق توافقی دارند به عنوان بهترین وکیل طلاق توافقی شناخته می شوند. میتوانند پروسه این کار را برای شما انجام دهند.

 شما در این پروسه که نهایت ۵ میلیون هزینه کنید ولی ارزش دارد.

 چرا که اگر بخواهید همین وقت را در کار خود مرخصی گرفته و حساب کنید باید بیش از اینها هزینه کنید. و این به  سود شما نیست.

بنابراین شما می توانید با اخذ وکیل  طلاق توافقی آقای دکتر محمد امیر نجات می باشد در کمتر از یک هفته طلاق توافقی خود را با خیال آسوده انجام دهید و در این زمینه هیچ گونه مشکلی برای شما ایجاد نمی شود.

وکیل آنلاین

گروه خدمات حقوقدان به سرپرستی دکتر محمد امیرنجات در زمینه خدمات حقوقی آنلاین تحت عنوان وکیل آنلاین وکیل آنلاین چت رایگان به شما مشاوره می‌دهد.

 البته خدمات حقوقی تحت عنوان  وکیل آنلاین واتساپ وکیل آنلاین تلگرام نیز از جمله خدمات حقوقی است که گروه حقوقدان برای شما انجام می دهد.

برای استفاده از خدمات حقوقی وکیل آنلاین وکیل آنلاین چت رایگان شما می توانید در گوگل کلید واژه وکیل آنلاین چت رایگان یا وکیل آن را  سرچ کنید و در این صورت یا اینکه با کلیک بر روی وکیل آنلاین در همین مقاله به صفحه وکیل آنلاین چت رایگان مراجعه کنید و مشاوره حقوقی در این زمینه را دریافت نمایید.

مزیت وکیل آنلاین چیست؟

 یکی از مزایای وکیل آنلاین است که شما میتوانید از طریق واتساپ شماره وکیل که در صفحه وکیل آنلاین درج شده است شما با کلیک بر روی این صفحه می‌توانید به قسمت وکیل آنلاین مراجعه کنید.

در خصوص مشاوره حقوقی خدمات حقوقی دریافت کنید .خدمات حقوقی به این صورت است که شما با وکیل آنلاین در فضای مجازی مشاوره می کنید و مشکل حقوقی خود را مطرح می‌کنید.

 این موضوع چندین مزیت دارد اولین مزیت این موضوع این است که شما به جای اینکه مستقیماً به دفتر وکیل مراجعه کنید از طریق دستگاه موبایل خود با وکیل در ارتباط هستید.

 یعنی شما هزینه رفت و آمد و هزینه مشاوره حضوری به دفتر وکیل را پرداخت نمی کنید و صرفاً با استفاده از خدمات آنلاین وکیل مشکل شما حل می شود.

خدمات آنلاین وکیل ممکن است به صورت تنظیم لوایح یا به صورت مشاوره‌ای چتی یا به صورت مشاوره تصویری باشد.

هزینه این مشاوره هم کمتر از هزینه مشاوره حقوقی است.

در اکثر موارد هزینه این مشاوره بیش از ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان می شود.

 ولی هزینه مشاوره حضوری بالای ۱۵۰ هزار تومان می باشد که اگر شما با احتساب هزینه رفت و آمد بخواهید مشاوره  حقوقی داشته باشید بیش از دویست و پنجاه هزار تومان باید هزینه برای مشاوره آنلاین پرداخت کنید.

 در خصوص وکیل آنلاین شما تنها با پرداخت مبلغی ۷۰ الی ۸۰ هزار تومان نهایتاً می توانید مشکل خود را حل کنید و اگر لوایحی خواستید برای شما تنظیم و ارسال میگردد.

همچنین وکیل آنلاین مزیت را دارد که به شما راحتی می دهد یعنی شما لازم نیست که در وضعیت کرونا سوار ماشین شده و دفتر وکیل مراجعه کنید.

 می توانید در اتاق خودبا وکیل تماس گرفته و از خدمات حقوقی شان بهره مند شوید.

 بنابراین وکیلان آنلاین و وکیل آنلاین چت رایگان بهترین گزینه برای استفاده از مشاوره حقوقی در وضعیت فعلی هم گیری ویروس کرونا میباشد.

 که حتی شما لوایح خود را نیز می توانید از این طریق یعنی از طریق نرم‌افزار واتساپ یا تلگرام دریافت نمایید.

 در پایان باید گفت که  حقوقدان اولین مجموعه هست که در ایران خدمات حقوقی وکیل آنلاین  و وکیل آنلاین رایگان را ارائه می دهد که تمام افرادی که از این خدمات استفاده کردند از آن راضی باشند.

 روزانه بیش از ۱۰۰ نفر از طریق واتساپ با من تماس می‌گیرند و مشکل حقوقی ایشان به نحو احسن انجام می‌شود .ه خیلی مهمتر این است که خدمات وکیل آنلاین و وکیل آنلاین چت رایگان توسط خود آقای دکتر انجام می‌شود و کارآموز ها و دانشجویان حقوق آن را انجام نمی دهند.

 در بسیاری از موارد و در بسیاری از موسسات حقوقی این کار آموز ها یا دانشجویان حقوق هستند که در پای لپ تاپ خود نشسته و زمانی که شما به آنها پیام می‌دهید خدمات وکیل آنلاین را آنها ساپورت و حمایت می‌کنند.

 این موضوع برای شما خیلی فایده ندارد.

چراکه مشاوره ها در این خصوص خیلی با کیفیت نمی باشد.

 بنابراین  استفاده از وکیل آنلاین فقط در صورتی ممکن است که شما بتوانید وکیلی که متخصص و متبحر میباشد صحبت و مشاوره داشته باشید.

 در غیر این صورت خدمات وکیل آنلاین و وکیل آنلاین چت رایگان چندان برای شما فایده ندارد‌

 وکیل تامین اجتماعی

 در خصوص وکیل تامین اجتماعی باید گفت که وکیل تامین اجتماعی وکیلی است که در خصوص موضوعات قانون بیمه تامین اجتماعی و قانون کار و آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های مربوطه و آرای دیوان عدالت اداری تخصص لازم را داشته باشد.

ممکن است شما در هر یک از حوزه های تامین اجتماعی و برقراری مستمری که موضوع بسیار تخصصی است یا بحث بازنشستگی مشکل  داشته باشید.

 در واقع وکیل بیمه تامین اجتماعی یا باید کارمند بازنشسته سازمان تامین اجتماعی باشد یا به طور تخصصی وقت و زمان خود را در زمینه مطالعه قوانین تامین اجتماعی سپری کرده باشد.

قوانینی که بعضاً بسیار خشک سخت هستند و کمیسیون‌های آن بسیار تخصصی میباشد و آیین نامه های آن بسیار خاص و پیچیده است.

 شما نمی توانید به راحتی مشکل خود را در زمینه تامین اجتماعی از طریق مشاوره حقوقی یا از طریق وکلای معمولی انجام دهید.

 باید موضوع خود را به وکیل تامین اجتماعی سپرده تا با خیال راحت با توجه به اینکه ایشان از قوانین تامین اجتماعی کاملا آگاه است مشکل شما را حل کرده و در نهایت شما بتوانید حقوق تامین اجتماعی اجتماعی خود را دریافت کنید.

 برای مثال یکی از پرونده هایی که وکیل تامین اجتماعی با آن مواجه می باشد سابقه بیمه است.  کارگر در موسسه مربوطه سالیان سال کار کرده و کارفرما برای اینکه بیمه تامین اجتماعی وی را پرداخت نکند یا مبلغ پرداختی بیمه تامین اجتماعی کمتر باشد در ظاهر به سازمان تأمین اجتماعی حداقل حقوق را اعلام کرده ولی در واقع حقوق کارگر بالاتر از و سقف بیمه کمتر می پردازد.

 که این دعاوی بسیار مبتلا به در سازمان تامین اجتماعی می باشد.

 همچنین یکی دیگر از دعاوی که خیلی در سازمان تامین اجتماعی مهم است دعاوی مربوط به کارگران شاغل در کارگاه ها می باشند که آنها نیز به همین علت فوق یا علل دیگر در خصوص مستمری بیمه و اگرها و سوالاتی دارند.

 در همین زمینه به تامین اجتماعی مراجعه می‌کنند باید خاطر نشان ساخت که هر کس که کارگری استخدام می کند باید بیمه تامین اجتماعی را نیز به قانون پرداخت کند.

 در غیر این صورت با شکایت کارگر در سازمان اداره کار و اخذ حکم از اداره کار علاوه بر اینکه سازمان تامین اجتماعی اصل مبلغ را از فرد می گیرد ه بر آن خسارات نیز از آن فرد مطالبه می‌کند.

 و بنابراین داشتن یک وکیل بیمه تامین اجتماعی متخصص و مجرب بسیار می‌تواند به شما کمک کند.

 یکی از مزایایی که آقای دکتر امیرنجات وکیل متخصص تامین اجتماعی و وکیل بیمه تامین اجتماعی هستند نسبت به سایر وکلای بیمه تامین اجتماعی این است که در بسیاری از موارد وکیل بیمه تامین اجتماعی باید از قوانین ملکی قوانین کار قوانین حقوقی و آرای حقوقی هم اطلاع و تخصص و تجربه کافی را داشته باشد.

چرا که ممکن است موضوع صرفاً به خود قوانین تامین اجتماعی مرتبط نباشد و در واقع قوانین و مقررات خاصی در زمینه امور حقوقی و قواعد عمومی قراردادها لازم باشد که وکیل از آن تخصص و تجربه داشته باشد.

که آقای دکتر امیرنجات با توجه به تخصص و تجربه ای که در زمینه امور حقوقی دارند و هم در زمینه بیمه تامین اجتماعی نیز تخصص و تجربه کافی دارند.

می توانند به شما کمک کنند و شما به واسطه ایشان از خدمات وکیل بیمه تامین اجتماعی وکیل تامین اجتماعی به راحتی برخوردار گردید.

و خیال راحتی داشته باشید که حتی در صورت انجام عمل حقوقی حق شما به هیچ وجه ضایع نمی شود.

چراکه آنقدر این حوزه تامین اجتماعی حوزه تخصصی است که ۹۹ درصد وکلا مثل عوام از آن اطلاع و سررشته ندارد.

و وکیل بیمه تامین اجتماعی است که می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 در بسیاری از موارد پیش آمده است که عدم استفاده از وکیل بیمه تامین اجتماعی متخصص تامین اجتماعی باعث شده است که آن فرد به میزان زیادی از سوابق بیمه و حقوق و مستمری های خود را دریافت نکند.

بنابراین استفاده از وکیل متخصص و وکیل بیمه تامین اجتماعی از هر جهت برای شما مفید است.

 حتی اگر موضوع به دیوان عدالت اداری هم بکشد دیگر نیاز به استفاده از وکیل متخصص برای دیوان عدالت اداری می باشد.

 چرا که آقای دکتر هم به موضوعات دیوان عدالت اداری و تامین اجتماعی آگاهند و هم پرونده هایی در این زمینه دارند.

 بنابراین در هر یک از حوزه های وکیل خانواده و وکیل بیمه تامین اجتماعی وکیل طلاق توافقی و وکیل آنلاین با مراجعه به سایت می توانید از خدمات حقوقی ما بهره مند گردید.

تلفن :

دکتر امیر نجات:

021-86129208 -

09122888366

سایت:

https://www.hoghooghdaan.com/

 

1399/07/06
22:48:53
5.0 / 5
1353
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
الف دانلود