در مجمع عمومی عادی انجمن صنفی كارفرمائی حفاظت در برابر آتش مطرح شد

جلوگیری از تكرار پلاسكو با حفاظت ساختمان در مقابل افزایش حرارت

جلوگیری از تكرار پلاسكو با حفاظت ساختمان در مقابل افزایش حرارت

به گزارش الف دانلود اعضای انجمن صنفی كارفرمایی حفاظت در مقابل آتش تاكید كردند: باید به حوزه حفاظت در مقابل آتش پس از حادثه پلاسكو بطور جدی تر توجه گردد و مهم ترین مساله افزایش مقاومت سازه ها در مقابل حریق است.


به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، در مجمع عمومی عادی انجمن صنفی کارفرمایی حفاظت در مقابل آتش با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین بخش های ایمنی ساختمان در مقابل آتش سوزی، حفاظت سازه ساختمان در مقابل افزایش حرارت و به طبع آن کاهش مقاومت سازه است اعلام شد: اگر به این مساله بیشتر توجه گردد، شاهد اتفاقات غم انگیزی مثل پلاسکو نخواهیم بود. حفاظت سازه از آن جهت حائز اهمیت می باشد که با حفظ پایداری سازه، زمان مورد نیاز جهت خروج متصرفین و انجام عملیات امداد و نجات فراهم می شود و با بالا بردن زمان مقاومت، فرصت بیشتری در اختیار آتش نشان ها وجود دارد تا آتش را خاموش کنند. در این جلسه تاکید شد که باید در حوزه صنعت ساختمان کارهای جدی تری صورت گیرد، بدین جهت ایجاد تشکل های صنفی در عرصه تولید و اجرا با هدف افزایش راندمان، تمرکز در سطوح تخصصی، بالا بردن سطح استانداردهای ملی، ایجاد ساز و کار تأیید صلاحیت، ایجاد راهکارهای اساسی بمنظور توسعه بازار در پروژه های داخلی و بسیاری موارد دیگر از اهمیت خاصی برخوردارست. این انجمن با هدف بهبود ساماندهی و سازماندهی صنعت حفاظت در مقابل آتش تشکیل شده و فعالیت خودرا در این دوره، رسماً آغاز نموده است. گفتنی است؛ مجمع عمومی عادی این انجمن با حضور نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد و رامین نصیری، مهندس کسری بهزاد افشار، امیرحسین علی میرزایی، مجید بهرامی و نصرت اله مهرام بعنوان اعضای اصلی هیأت مدیره این انجمن برای مدت سه سال و آقایان مهندس فرزاد سماواتی، مهندس هومن جوان معبودی و مهندس نادر واثقی بعنوان بازرسین انجمن برای مدت یک سال انتخاب شدند.

ضمناً در نخستین جلسه هیأت مدیره این انجمن، رامین نصیری بعنوان رئیس هیأت مدیره، مهندس کسری بهزاد افشار بعنوان نایب رییس و مهندس امیرحسین علی میرزایی بعنوان خزانه دار انجمن تعیین شدند.


منبع:

1399/07/07
13:30:21
5.0 / 5
913
تگهای خبر: استاندارد , سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
الف دانلود