نسخه جدید اپلیكیشن شاتل موبایل من با امكانات جدید منتشر گردید

نسخه جدید اپلیكیشن شاتل موبایل من با امكانات جدید منتشر گردید

اپلیكیشن اختصاصی كنترل حساب سیمكارت های شاتل موبایل، در نسخه جدید با امكانات بیشتر و كاربری آسان تر در دسترس قرار گرفت. این اپلیكیشن كاربردی، ویژه مشتركین سیمكارت های شاتل موبایل است كه از راه آن كاربران این شبكه تلفن همراه می توانند اعتبار حساب، بسته ها و خدمات سیمكارت هوشمند خویش را مدیریت كنند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، مشاهده میزان اعتبار باقی مانده، خرید شارژ و بسته، فعال و یا غیرفعال کردن خدمات و سرویسهای موجود روی سیمکارت از قابلیت های اپلیکیشن «شاتل موبایل من» است که در نسخه جدید قابلیت های دیگری هم به آن اضافه شده است.
همچون این توانایی های جدید می توان به اضافه شدن قابلیت «پیشنهاد اعجاب انگیز روز» برای خرید بسته های با تخفیف ویژه، عرضه «پیشنهادات شخصی»، اضافه شدن خصوصیت «دعوت از دوستان»، اضافه شدن بخش «خدمات ویژه» به منظور استفاده متمرکز از سرویسهای غیرمخابراتی، آموزشی و سرگرمی تدارک دیده شده برای مشترکین شاتل موبایل، بهبود عملکرد پایش بسته، بهبود عملکرد برنامه و تجربه کاربری اشاره نمود.
در این نسخه سعی شده تا کاربر تجربه بهتری در استفاده از اپلیکیشن داشته باشد و بر این اساس، کارکرد آن نسبت به گذشته روان تر شده است. همینطور همه چیز به راحتی در اختیار کاربر قرار گرفته و خرید شارژ یا بسته، کنترل مانده موجودی یا بسته و یا فعال و غیرفعال سازی خدمات مختلف، تنها با چند اشاره امکان پذیر است.
تغییر آنلاین وضعیت و مسدودی سیمکارت، مدیریت جز به جز خدمات مخابراتی، ثبت درخواست پشتیبانی، تماس صوتی یا چت با کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی، پاسخ به سوالات متداول، نقشه مناطق تحت پوشش و تست سرعت همچون دیگر امکانات اپلیکیشن کنترل حساب سیمکارت های شاتل موبایل است.
شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش ۳G و ۴G/LTE در سرتاسر کشور است که برای اولین بار در ایران، فناوری نوآورانه «سیم کارت هوشمند» را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده که بر مبنای آن، سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده محل حضور مشترک، بهترین آنتن و پوشش شبکه را به صورت خودکار برای وی انتخاب می کند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیمکارت با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
منبع:

1399/07/14
22:49:15
5.0 / 5
943
تگهای خبر: آنلاین , اپل , پشتیبان , تجربه
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود