رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران:

كم كاری شهرداری درباب حسابرسی سازمان املاك قابل چشم پوشی نیست

كم كاری شهرداری درباب حسابرسی سازمان املاك قابل چشم پوشی نیست

رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اشاره كرد: كم كاری شهرداری درباب حسابرسی سازمان املاك و مستغلات قابل چشم پوشی نیست.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، محمد جواد حق شناس در دویست و چهل و یکمین جلسه شورا و در جریان بررسی گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران درباب حسابرسی سازمان املاک شهرداری تهران برای سال مالی ۱۳۹۳، اظهار داشت: من می خواهم بگویم طرف تذکر این امر کجاست؟

وی افزود: در صورتیکه ما شاهد می باشیم این امر( بحث تعیین تکلیف بازپس گیری املاک) مدت ها دغدغه های اعضای شورا به خصوص آقای میرلوحی بوده اما با گذشت سه سال از شورای پنجم تازه حالا شاهد آمدن لایحه درباب تعیین تکلیف املاک هستیم. در حالی که در اینجا گلایه دقیقا به شخص خود شهردار محترم بر می گردد.

حق شناس اضافه کرد: اگر سال اول یا شش ماهه اول بود ما می توانستیم از مدیریت قبلی گلایه نماییم اما امروز که سه سال قبل باید به چه کسی اعتراض نماییم. آیا کسی از ما این فرافکنی را می پذیرد؟! غیر از این است که آقای شهردار و همکارانشان کم کاری کردند!

حق شناس اشاره کرد: شهرداری موظف است تمام خاطیان این امر را مورد تعقیب قضایی قرار دهد مطمئن باشید از جمع اعضای شورا هیچ کس هم مخالفت نمی کند، باید بپذیریم مسئولیت این امر با خودمان بوده و کمک کاری کردیم. ما باید به خودمان مراجعه نماییم.1399/07/20
14:22:39
5.0 / 5
762
تگهای خبر: سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود