ورود بدون ماسك به مترو ممنوع گردید

ورود بدون ماسك به مترو ممنوع گردید

الف دانلود: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تشدید نظارت ها بر رعایت پروتكل های بهداشتی و استفاده از ماسك در سطح پایتخت آگاهی داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه جلسه ای که با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس ستاد مقابله با کرونا در استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: به دنبال مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص لزوم استفاده از توان تمام سازمان ها و دستگاه ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی و به خصوص زدن ماسک، امروز در جلسه ای بر چگونگی هر چه بهتر اجرا شدن این مصوبات بحث و تبادل نظر شد.
وی با اعلان اینکه نیروی انتظامی همگام و همراه مدافعان سلامت است، افزود: باتوجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا درباب ضرورت تشدید نظارت بر پروتکل ها که در تهران مقرر است بصورت پایلوت به اجرا گذاشته شود، با تمام توان و بسیج امکانات در سطح پلیس های تخصصی پای کار خواهیم آمد و در این رابطه در سطح شهر از ظرفیت پلیس های پیشگیری و کلانتری ها و پلیس راهنمایی و رانندگی بهره خواهیم گرفت.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه از امروز به کسانی که از ماسک استفاده نمی کنند و ضوابط و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند تذکر داده خواهد شد، اظهار داشت: پلیس اماکن در سطح اصناف و بازار، پاساژها و مال های بزرگ حضور پیدا خواهد شد و در چند روز ابتدایی طرح، تذکر شفاهی داده خواهد شد و پس از آن برخورد سلبی و جریمه افرادی که ضوابط و پروتکل ها را رعایت نمی کنند، اعمال خواهد شد.
وی ادامه داد: هیچ فردی بدون استفاده از ماسک نمی تواند به مترو وارد شود و همه کسانی که از مترو می خواهند استفاده کنند باید از ماسک استفاده کنند.
رحیمی با اشاره به اینکه پلیس در کنار ستاد ملی کرونا با تمام امکانات پای کار آمده است و همه امکانات خودرا برای سلامت مردم بسیج خواهد کرد، اظهار داشت: پلیس در کنار و همراه ستاد ملی کرونا است تا بتوانیم وضعیت کنونی و افزایش مبتلایان به این ویروس را ساماندهی نماییم.
منبع:

1399/07/24
11:04:36
5.0 / 5
827
تگهای خبر: دستگاه , سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود