مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت به زودی

استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت به زودی

الف دانلود: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت برای آموزش وسایل ورزشی پاركی آگاهی داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، "امیر محسنی" با اشاره به هفته تربیت بدنی اظهار داشت: در این هفته شهروندان را تشویق می نماییم که حتما ورزش کنند. چاقی روز به روز بر ما چیره می شود و طبق آمارها کودکان و نوجوانان به خاطر عدم تحرک به خصوص در زمان کرونا، روز به روز چاق تر می شوند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران درباب اینکه همه ما در هر سن و شرایطی می توانند ورزش کنند، اضافه کرد: ۱۲۰۰ ایستگاه در بوستان های پایتخت وجود دارد. در شهر تهران ۳ میلیون مخاطب و بیش از یک هزار فضای ورزشی داریم.
وی با تاکید بر اینکه در زمان بروز ویروس کرونا ورزش را در چارچوب شبکه های مجازی به مردم عرضه کردیم، اظهار نمود: در این روزها برای تمام سنین همچون جوانان، کودکان، سالمندان و... برنامه هایی را در چارچوب ویدئو برای شهروندان آماده سازی کرده ایم.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی با اعلان اینکه در ۲۲۰۰ بوستان تهران وسایل ورزشی پارکی داریم، افزود: اخیرا آموزش استفاده از ۳۰ نوع وسایل پارکی را در چارچوب ویدئوی آموزشی ساخته ایم که توضیح داده شده که تمامی این وسایل استاندارد هستند. این در حالیست که پزشکان و کارشناسان فیزیوتراپی و طب، استفاده از این وسایل پارکی را در ویدئوهایی آموزش می دهند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در آخر اشاره کرد: به زودی مربی های ورزشی در بوستان ها استقرار می یابند، بااینکه بامداد ها در بوستان های شهر تهران، مربی های ورزشی در ایستگاه های ورزش بوستان ها، نسبت به ورزش شهروندان اقدام می کنند.
منبع:

1399/07/29
00:28:43
5.0 / 5
880
تگهای خبر: استاندارد , سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
الف دانلود