مدیر عامل سازمان آتش نشانی سمنان:

وقوع 111 مورد حادثه و حریق در سمنان

وقوع 111 مورد حادثه و حریق در سمنان

به گزارش الف دانلود مدیر عامل سازمان آتش نشانی سمنان از وقوع ۱۱۱ مورد حریق و حادثه طی مهرماه سالجاری در شهر سمنان اطلاع داد و اظهار داشت: در مجموع این عملیات ها ۵۹ نفر نجات یافتند.سعید اسمعیل پور در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه نیروهای سازمان آتش نشانی سمنان در مهرماه سالجاری به ۱۱۱ مورد حادثه و حریق امدادرسانی کردند، اظهار داشت: در مجموع این عملیات ها طی ماه گذشته ۵۹ نفر (مرد و زن) نجات یافتند.
وی بابیان اینکه آتش نشانان ۴۵ مورد حوادث آتش سوزی را در مهرماه پوشش دادند، اضافه کرد: از این میزان بیشترین تعداد آن ۱۷ مورد آتش سوزی ساختمان های متروکه و ضایعات، ۹ مورد حریق وسایل نقلیه و هفت مورد حریق پارک ها و فضای سبز را به خود اختصاص می دهد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی سمنان بابیان اینکه ۶۶ مورد عملیات امداد و نجات در این شهرستان به وقوع پیوسته است، اظهار داشت: بیشترین آمار حوادث با ۳۱ مورد مربوط به محبوس شدن افراد در اماکن و آسانسور و ۱۸ مورد گرفتن حیوانات موذی بوده است.
اسمعیل پور با اشاره به اینکه تعداد ۱۰ مورد از این حوادث آتش سوزی و امداد و نجات خارج از محدوده شهری رخ داده است، در ادامه خاطرنشان کرد: این حریق ها و حوادث همگی توسط نیروی های عملیاتی آتش نشانی سمنان به خوبی پوشش داده شده است.
وی ضمن بیان اینکه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان به یک هزار و ۷۲۸ تماس با سامانه ۱۲۵ پاسخ داده است، اضافه کرد: که از این میزان تماس با مجموع ۵۹ ساعت و هشت دقیقه عملیات اطفا و امداد و نجات و میانگین سه دقیقه و ۳۹ ثانیه زمان رسیدن به محل حادثه به کار خود آخر داده است.


منبع:

1399/08/07
23:32:22
5.0 / 5
759
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
الف دانلود