پیام های محو شونده به واتس اپ می آید

پیام های محو شونده به واتس اپ می آید

پیام رسان واتس اپ در حال آماده سازی قابلیت حذف خودكار پیامها تحت عنوان پیام های محو شونده است.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، واتس اپ آزمایش قابلیت پیام های محو شونده را رسما شروع کرده است. زمانی که این توانایی فعال شوند، پیام های دریافتی و ارسالی بعد از گذشت هفت روز حذف خواهند شد. این توانایی را می توان برای مکالمات شخصی یا مکالمات گروهی فعال یا غیرفعال کرد.

سخنگوی واتس اپ در گفت و گو با بیزنس اینسایدر تایید نمود که گروه کوچکی از کاربران در حال امتحان این توانایی هستند و این سرویس پیام رسان امیدوار است قابلیت مذکور به زودی در سطح جهانی ارائه شود.

در بعضی از موارد پیام های خاص به صورت کامل حذف نمی شوند. اگر کاربر به یک پیامی که مقرر است حذف شود پاسخ دهد یا به اصطلاح ریپلای کند، نسخه نقل شده بعد از محدودیت زمانی هفت روز باقی خواهد ماند. این مساله درباره پیام های فورواردی هم صدق می کند.

این قابلیت در خیلی از سرویسهای پیام رسان دیگر شامل تلگرام و سیگنال وجود دارد و هر دوی این سرویسها تایمهای کوتاه تری را عرضه نموده و برای کاربران امکان کنترل بیشتری روی مدت زمان حذف خودکار پیامها فراهم می کنند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، آزمایش پیام های محو شونده از جانب واتس اپ مثال دیگری از تلاش فیسبوک – شرکت مادر واتس اپ – برای کپی کردن قابلیتی است که توسط اسنپ چت محبوب شد. فیسبوک به دفعات در گذشته بابت این اقداماتش مورد انتقاد قرار گرفته است.

منبع:

1399/08/16
18:51:39
5.0 / 5
995
تگهای خبر: تلگرام , سرویس , شركت , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
الف دانلود