معاون استاندار تهران تاكید كرد

فروش مرغ بالاتر از قیمت ۲۰۴۰۰ تخلف است

فروش مرغ بالاتر از قیمت ۲۰۴۰۰ تخلف است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران ضمن اشاره به افزایش عرضه مرغ گرم در استان تهران تصریح كرد: فروش مرغ بالاتر از قیمت ۲۰۴۰۰ تخلف است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، حشمت الله عسگری در مورد روند عرضه مرغ گرم در استان تهران اظهار داشت: روند بسیار خوبی در عرضه و توزیع مرغ گرم در استان تهران را شاهد می باشیم و ورودی مرغ گرم از سایر استان ها که حدود ۴۰ تن در روز بوده هم اکنون به ۳۲۰ تن در روز رسیده که طی روزهای آینده به ۶۰۰ تن در روز افزوده می شود.

وی ادامه داد: تنها ۸ درصد مرغ گرم استان تهران از خود استان تأمین می شود و ۹۲ درصد از سایر استان ها وارد می شود و با عنایت به روند ورودی مناسب، نظارت تشدید می شود.

وی افزود: قیمت مصوب عرضه مرغ در استان تهران ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است که به جهت تلاطم بوجود آمده در خرده فروشی ها قیمت به حدود ۳۷ و ۳۸ هزار تومان هم رسید که حالا به ۲۸ هزار تومان کاهش یافته و تصمیم گرفته شد با عنایت به عرضه کافی مرغ نظارت تشدید شود تا بالاتر از ۲۰۴۰۰ به فروش نرسد و تعزیرات با واحدهای متخلف برخورد کند.

وی تصریح کرد: در مورد شیر هم با عنایت به این که قیمت جدید توسط ستاد تنظیم بازار کشور عرضه شده، قیمت محصولات لبنی اصلاح گردید و گلایه هایی از جانب دامداران وجود داشت که قیمت های جدید را نمی پذیرفتند، اما تکلیف شده که شرکتهای لبنی حتی اگر شیر را به قیمت گرانتر از دامداران تحویل می گیرند اما قیمت محصولات لبنی افزایش جدید نداشته باشد و نظارت بر قیمت محصولات لبنی هم تشدید می شود.1399/09/06
19:20:31
5.0 / 5
946
تگهای خبر: شركت , محصولات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود