در واكنش به ترور شهید فخری زاده؛

اعلام آمادگی كمیسیون آموزش برای پشتیبانی از عرصه های علمی و تحقیقاتی

اعلام آمادگی كمیسیون آموزش برای پشتیبانی از عرصه های علمی و تحقیقاتی

كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی مجلس در پیامی ترور رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را نشان دهنده تلاش دشمنان برای ضربه زدن به حركت و جهاد علمی كشور دانست و آمادگی اش را برای حمایت موثر ازعرصه های علمی و تحقیقاتی كشور بیشتر از گذشته اعلام نمود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، متن پیام کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در واکنش به ترور شهید فخری زاده به شرح زیر است:
بسم رب الشهداءوالصدیقین
«شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی دست پیدا کردند. مقام معظم رهبری » ۴ /۱۱ /۱۳۸۹
دست پلید و جنایتکار صهیونیسم جهانی بار دیگر مصیبت بزرگی را بر دل ملت شهید پرور ایران نهاد و استاددکتر محسن فخری زاده، مدیر و دانشمندی گرانسنگ را به شهادت رساند. این حرکت ناجوانمردانه بار دیگر تلاش دشمنان جمهوری اسلامی ایران را که ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور است، آشکار و برملا نمود.
ما یقین داریم که بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، همت مضاعف دانشمندان و استادان و دانش پژوهان کشور و حضور جوانان در عرصه های مختلف علمی، باوجود تلاش دشمن این انگیزه ی خباثت آلود را ناکام خواهد گذاشت.
هیأت رئیسه واعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن عرض تسلیت شهادت این دانشمند عزیز به رهبر معظم انقلاب، خانواده معرز آن شهید عزیز و جامعه علمی کشور، حرکت مذبوحانه صهیونست را محکوم می نماید. همینطور آمادگی خویش را برای حمایت موثر بیش ازپیش، ازعرصه های علمی و تحقیقاتی کشور در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای فرامین رهبر بزرگوار انقلاب اعلام می نماید.»
منبع:

1399/09/09
22:44:19
5.0 / 5
545
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
الف دانلود