خداحافظی سامسونگ با سری گران قیمت گلكسی نوت

خداحافظی سامسونگ با سری گران قیمت گلكسی نوت

به گزارش الف دانلود منابع آگاه خبر دادند شركت سامسونگ الكترونیكس توقف عرضه مدل های سری گلسی نوت در سال آینده را بررسی می كند كه منعكس كننده كاهش تقاضا برای این گوشی های گران قیمت در بحبوحه پاندمی ویروس كروناست.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، گلکسی نوت که برای صفحه نمایش بزرگ و قلمش مشهور است یکی از دو سری گوشی گرانقیمت سامسونگ بوده و سری دیگر گلکسی اس است که با امکانات قابل توجه مصرف کنندگان را جذب خود کرده است.

یکی از منابع آگاه به رویترز اظهار داشت: مدل اس ۲۱ که پرچمدار سری گلکسی اس است، قلم خواهد داشت و نسل جدید گوشی تاشوی سامسونگ هم مقرر است با قلم ارائه شود که به صورت جداگانه فروخته می شود.

دومین منبع مطلع اظهار نمود: تلاشهای توسعه سامسونگ که تابحال معطوف سری گلکسی نوت شده بود، حالا به مدل های گوشی تاشو متمرکز خواهد شد.

تام کانگ، تحلیلگر شرکت کانترپوینت در این زمینه اظهار نمود: پیش بینی می شود فروش سری نوت سامسونگ سال جاری یک پنجم کاهش پیدا کرده و به هشت میلیون دستگاه برسد در صورتیکه فروش سری اس پنج میلیون دستگاه کاهش پیدا کرده و به حدود ۳۰ میلیون دستگاه می رسد.

گلکسی نوت ۲۰ سال جاری با قیمت ۹۹۹ دلار در آمریکا ارائه شد در صورتیکه قیمت گلکسی اس ۲۰ مانند آیفون ۱۲ از ۷۹۹ دلار آغاز می شود.

بر اساس گزارش رویترز، سامسونگ عرضه اولین مدل سری نوت را در سال ۲۰۱۱ شروع شد و با عرضه گوشی دارای صفحه نمایش بزرگتر، موفق شد در آن سال از اپل بعنوان بزرگترین سازنده گوشی هوشمند در جهان سبقت بگیرد.
1399/09/11
23:15:14
5.0 / 5
602
تگهای خبر: اپل , الكترونیك , دستگاه , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
الف دانلود