ارائه نرم افزارهای تخصصی در حوزه تبلیغات، بازاریابی و تلویزیون اینترنتی

ارائه نرم افزارهای تخصصی در حوزه تبلیغات، بازاریابی و تلویزیون اینترنتی

تعدادی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان نرم افزارهای اختصاصی برای تبلیغات و نشر دیجیتال، تبلیغات نمایشی، بازاریابی و تلویزیون های اینترنتی ارائه کردند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، احمدعلی فرهودی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان فعالیت این شرکت را در حوزه تبلیغات و نشر دیجیتال دانست و اظهار داشت: برنامه ریزی، خرید رسانه، اجرا و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی دیجیتال مهم ترین اولویت کاری ما است تا شرکتها نیازی به اهتمام و خطا در فضای پیچیده تبلیغات دیجیتال نداشته باشند و فقط در جهت اهداف از پیش تعیین شده خود حرکت کنند.
وی ادامه داد: این خدمات بوسیله نرم افزارهای اختصاصی در حوزه تبلیغات نمایشی، بازاریابی و تلویزیون های اینترنتی ارائه می شود.
فرهودی افزود: مجموعه ما همین طور با هدف پاسخگویی به نیاز بیش از پیش کاربران به محتوای ویدئویی باکیفیت و در دسترس، مجموعه ای از برترین عناوین فیلم و سریال را بر بستر این نرم افزار ارائه می کند. ما می کوشیم تا در کنار سرگرم کردن مخاطبان، جریان درآمدی خوبی برای فیلم سازان ایجاد نماییم. بنابراین در این حوزه هم خدمات تجمیع محتوای ویدئویی و ارائه زیرساخت ارائه می دهیم.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان «نشر دیجیتال بازی» را یکی دیگر از خدمات این شرکت عنوان نمود و تصریح کرد: ورود به حوزه سرمایه گذاری در زمینه هوش مصنوعی از دیگر اقدامات ما است و ما الان امکان ارائه خدماتی متنوع در زمینه بینایی ماشین، جستجوی تصویری و مشابه یابی و برچسب زنی داده به کسب وکارها را هم فراهم نموده ایم.
وی اظهار داشت: در خدمات جستجوی تصویری و مشابه یابی، کاربران با کمک روش های نوین مبتنی بر هوش مصنوعی، می توانند تصویر آن محصول را بر طبق خاصیت های ظاهری جستجو و کالاهای مشابه را پیدا کنند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، فرهودی همین طور بیان کرد: در زمینه خدمات بینایی ماشین، مواردی مانند دسته بندی عکس، تشخیص اشیای داخل عکس، تشخیص نوع چهره، تشخیص نوع لباس و غیره قابل ارائه است. برچسب زنی داده نیز از دیگر خدماتی است که نیروهای آموزش دیده ما، داده های تصویری را با کیفیت بسیار خوبی برچسب می زنند.1399/09/22
12:12:58
5.0 / 5
450
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
الف دانلود