چگونه حساب اینستاگرام خودرا موقتا غیرفعال یا برای همیشه حذف كنیم؟

چگونه حساب اینستاگرام خودرا موقتا غیرفعال یا برای همیشه حذف كنیم؟

الف دانلود: اینستاگرام یکی از محبوب ترین و موفق ترین پلتفرم های شبکه اجتماعی است اما گاهی حضور در آن وقت زیادی را گرفته یا موجب حواس پرتی می شود و در این صورت ممکنست به فکر غیرفعال کردن موقتی یا حذف همیشگی آن بیافتید.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، برای غیرفعال کردن حساب اینستاگرام دو گزینه وجود دارد. اگر فکر می کنید که رفتنتان از این شبکه اجتماعی موقتی است، ممکنست غیرفعال کردن موقتی حسابتان را انتخاب کنید اما اگر مطمئنید که می خواهید برای همیشه از این شبکه اجتماعی خارج شوید در این صورت به دنبال آن هستید که حساب کاربریتان را بطور دائمی حذف کنید.

بیزنس اینسایدر در گزارشی به بررسی نحوه حذف حساب کاربری در اینستاگرام پرداخته است.

چگونه حساب کاربری اینستاگرام خودرا حذف کنید؟

در مرورگر وب دستگاه موبایل یا کامپیوتر خود به وب سایت اینستاگرام مراجعه نموده و با بهره گیری از نام کاربری و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شوید. نمی توانید حساب اینستاگرام را از اپلیکیشن موبایل خود حذف کنید.

پس از ورود به حساب کاربری، به صفحه حذف حساب (account deletion) بروید.

از یک منو که در انتهای صفحه وجود دارد، دلیل حذف حساب کاربری خودرا انتخاب کنید. گزینه های مختلفی نظیر مشغله زیاد و پرت کننده حواس تا نگرانی نسبت به اطلاعات شخصی خودم وجود دارد. اگر هیچ کدام از این گزینه ها درباره شما صدق نمی کند یا ترجیح می دهید دلیلی عنوان نکنید، می توانید گزینه "سایر مسائل" را انتخاب کنید.

به محض این که دلیل حذف حساب کاربری را انتخاب کردید، روی گزینه حذف دائمی حساب من (Permanently delete my account) کلیک کنید.

اگر می خواهید حساب کاربری خودرا موقتا غیرفعال کنید، می توانید در صفحه وب حساب کاربری اینستاگرام خودرا باز کرده، به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید و با کلیک روی گزینه ویرایش پروفایل، در صفحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد، گزینه "حساب من را موقتا غیرفعال کنید" را کلیک کنید.

شما می توانید با انتخاب علت تصمیمتان و تایید آن، حساب کاربری اینستاگرام خودرا موقتا غیرفعال کنید. برای فعال کردن مجدد آن کافیست که نام کاربری و کلمه عبور خودرا مطابق معمول وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

منبع:

1399/09/25
12:10:18
5.0 / 5
618
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
الف دانلود