هدیه كریسمس زوم به كاربران غیرپولی خدمات تماس ویدیویی

هدیه كریسمس زوم به كاربران غیرپولی خدمات تماس ویدیویی

الف دانلود: زوم محدودیت ۴۰ دقیقه ای تماس های ویدیویی برای مشترکان غیرپولی را امسال که دوستان و خانواده ها به علت همه گیری ویروس کرونا در تعطیلات کریسمس نمی توانند کنار هم باشند، حذف خواهدنمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، شرکت ارتباط ویدیویی زوم که سال ۲۰۲۰ در دنیای کرونا زده جای ثابتی در خانه مردم پیدا کرد، اعلام نمود در فصل تعطیلات سال نو محدودیت زمانی برای دیدارهای مجازی اکانتهای مجانی را در سطح جهانی حذف می کند.

این تصمیم مشمول جشن شب میلاد حضرت مسیح و روز کریسمس، عید حنوکای یهودیان و جشن تعطیلات کوانزای آمریکاییهای آفریقایی تبار و همینطور شب سال نو و روز سال نو می شود که همه آنها اواخر دسامبر یا اویل ژانویه برگزار می گردند.

موج دوم همه گیری ویروس کرونا در سرتاسر جهان افزایش چشم گیر موارد مبتلا شدن را به دنبال داشته و بسیاری را وادار کرده است در خانه بمانند و به جای همنشینی با دوستان و خانواده ها از راه اینترنت در ارتباط باشند.

سخنگوی زوم اعلام نمود تماس ویدیویی با خانواده و دوستان در آخرین روز حنوکا، جشن کریسمس، سال نو یا آخرین روزهای کوانزا محدود نخواهد بود.

سرویس "گوگل میت" هم اعلام نموده که مکالمات کاربران مجانی را تا مارس به ۶۰ دقیقه محدود نمی کند.

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت تیمز و وبکس سیسکو که شاهد افزایش استفاده در دوران همه گیری بوده اند، هنوز در مورد محدودیت تماس های ویدیویی تسهیلاتی را در نظر نگرفته اند.

منبع:

1399/09/29
14:35:46
5.0 / 5
429
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سرویس , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود