حمایت قانونگذاران آمریكا از بودجه ۱ و نه دهم میلیارد دلاری برای حذف تجهیزات هواوی

حمایت قانونگذاران آمریكا از بودجه ۱ و نه دهم میلیارد دلاری برای حذف تجهیزات هواوی

به گزارش الف دانلود قانونگذاران آمریکایی تحت لایحه کمک مالی کرونایی ۹۰۰ میلیارد دلاری، از تخصیص ۱.۹ میلیارد دلار برای تأمین بودجه برنامه حذف تجهیزات شبکه مخابراتی ساخت هواوی که دولت آمریکا آنرا ریسکی برای امنیت ملی می داند، حمایت می کنند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، دستیاران مقامات بلندپایه کنگره تایید کردند قانونگذاران آمریکایی همینطور از ۳.۲ میلیارد دلار کمک پهنای باند اضطراری برای آمریکاییهای کم درآمد حمایت خواهند کرد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و چاک شومر، رهبر دموکراتها در سنا در اطلاعیه ای اعلام نمودند لایحه کمک کووید ۱۹، هفت میلیارد دلار برای افزایش دسترسی به پهنای باند سرمایه گذاری خواهد نمود و برنامه کمک به افراد کم درآمد به میلیونها دانش آموز، خانواده ها و کارگران بیکار برای دسترسی به اینترنت ضروری در دوران همه گیری ویروس کرونا کمک می نماید.

کمیسیون ارتباطات فدرال در ژوئن اعلام نمود رسما شرکتهای هواوی تکنولوژیز و ZTE چین را بعنوان تهدید مشخص کرده است و این تصمیم شرکتهای آمریکایی را از استفاده از بودجه ۸.۳ میلیارد دلاری آمریکا برای خرید تجهیزات از این شرکتها منع کرد.

این کمیسیون اوایل ماه میلادی جاری مقرراتی را که اپراتورها را ملزم می کند، تجهیزات ساخت هواوی و ZTE را تعویض کنند، نهایی کرد اما منتظر تأمین مالی از جانب کنگره بود.

بر اساس گزارش رویترز، هواوی ماه جاری از تصمیم کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا برای وادار کردن شبکه های مخابراتی برای تعویض تجهیزات ساخت این شرکت ابراز ناامیدی کرد.

منبع:

1399/10/01
14:03:20
5.0 / 5
764
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
الف دانلود