انصراف سامسونگ از توقف تولید نمایشگرهای LCD

انصراف سامسونگ از توقف تولید نمایشگرهای LCD

واحد نمایشگر شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام نمود تولید پنلهای LCD برای تلویزیونها و مونیتورها را با عنایت به تقاضای مردم برای سرگرمی خانگی در دوران همه گیری ویروس کرونا برای مدت بیشتری ادامه می دهد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، تصمیم سامسونگ دیسپلی برای تمدید مدت تولید LCD در کره جنوبی به مدت نامعلوم برخلاف تصمیمی است که در مارس برای آخر تمامی تولید تا آخر سال و تمرکز به فناوری پیشرفته اعلام نموده بود.

این واحد سامسونگ الکترونیکس اعلام نمود مدت تولید LCD به سودآوری تولید و شرایط بازار بستگی خواهد داشت. سامسونگ دیسپلی در اواخر اکتبر اعلام نموده بود به دنبال تمدید کوتاه مدت تولید است.

یک منبع رسانه ای کره ای پیش از این گزارش داده بود که تولید LCD به مدت یک سال دیگر ادامه خواهد داشت.

طبق بررسی شرکت تحقیقات فناوری ترندفورس، اجبار مردم به ماندن در خانه به علت شیوع کرونا سبب افزایش ۳۰ درصدی تقاضای جهانی برای پنل در سه ماهه سوم سال جاری و تقاضای بیشتر برای تلویزیون و نوت بوک شد. با این وجود موج ظرفیت تولید بیشتر از جانب سازندگان چینی LCD احیانا سبب اشباع عرضه در سال ۲۰۲۱ می شود.

بر اساس گزارش رویترز، سامسونگ پنلهای LCD را در کره جنوبی و چین تولید کرده اما اوایل سال جاری سهم عمده خود در واحد تولید LCD سوژو را به زیرمجموعه شرکت تی سی ال تکنولوژی گروپ فروخت.

منبع:

1399/10/10
13:17:10
0.0 / 5
580
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
الف دانلود