انتشار اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشكی

انتشار اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشكی

با بیان اصلاحات و شغل محل های جدید، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال 1399 تمدید گردید.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، بر طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور؛ مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال ۱۳۹۹ تا اختتام روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ تمدید گردید.
بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که تا ۲۱ دی نسبت به ثبت نام اقدام نکردند، تا پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ فرصت دارند باتوجه به اصلاحات جدید دفترچه آزمون نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همین طور امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان به وجود آمده است و متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ نسبت به ویرایش کد رشته محل انتخابی خود اقدام نمایند.
بدین سبب متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه، به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نیست و متقاضیان باید در زمان تعیین شده در آزمون ثبت نام کنند.
همین طور اصلاحات مربوط به شرایط اختصاصی شغل محل ها در نیز بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.1399/10/23
12:09:12
0.0 / 5
394
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سایت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
الف دانلود