موافقت شورا با بررسی لایحه الزام شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری

موافقت شورا با بررسی لایحه الزام شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری

الف دانلود: با پیشنهاد رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران اعضای این شورا با بررسی لایحه الزام شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری موافقت کردند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، حسن خلیل آبادی در دویست و شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد: باتوجه به تاخیر در بررسی دستور لایحه «الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۲۰۲۱ الی ۲۰۲۲ میلادی (۱۴۰۰ شمسی) در تهران»، بررسی این لایحه در دستور کار این جلسه قرار گیرد.

وی با اعلان اینکه لایحه مذکور زمان مشخصی جهت بررسی و تعیین تکلیف دارد، اضافه کرد: باید به مجمع جهانی گردشگری اعلام نماییم شهرداری تهران در سال ۲۰۲۱ آمادگی میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری را دارد تا مقدمات آن هرچه سریعتر فراهم گردد.

وی اشاره کرد: از آنجایی که مقرر بود در جلسه گذشته این دستور بررسی شود و با تغییر و جابه جایی در دستور جلسه بررسی لایحه به تعویق افتاد، پیشنهاد می کنم امروز قبل از بررسی پرونده های باغات این لایحه تصویب شود تا به شهرداری اعلام نماییم در امتداد اجرای آن گام بردارد.

به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران این پیشنهاد را با ۱۹ رای موافق به تصویب رساندند و نهایتا بعد از بحث و بررسی کلیات این لایحه نیز با ۱۸ رای موافق اعضای شورا به تصویب رسید.
منبع:

1399/10/23
23:08:15
0.0 / 5
461
تگهای خبر: سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
الف دانلود