در كمیسیون آموزش تصویب شد

وزارت ارتباطات تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم را تامین می كند

وزارت ارتباطات تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم را تامین می كند

الف دانلود: سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اظهار داشت که این کمیسیون تصویب کرد که وزارت ارتباطات تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی را تامین کند.


احمد حسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار نمود: در جلسه امروز جزئیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس بررسی شد: با توجه به این که تاکید کمیسیون بر استفاده دانش آموزان از سیمکارت های دانش آموزی کنترل شده است باید لطمه های این حوزه را به حداقل رساند.
وی توضیح داد: برمبنای مصوبه کمیسیون، وزارت ارتباطات مکلف به تامین تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی با همکاری سایر دستگاهها با استناد ماده ۶۹ قانون برنامه ششم و بند «ج» تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ شد؛ البته نظارت محتوایی در این قانون بر عهده سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش و نظارت فنی بر عهده مرکز ملی فضای مجازی کشور تعیین شده است.
فلاحی در آخر اظهار داشت که در این نشست طرح اجرای اصل ۱۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران درباره تدریس زبان های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه های کشور) نیز مورد بحث قرار گرفت و بررسی بیشتر آن به جلسات بعدی کمیسیون موکول شد.1399/10/30
22:39:19
0.0 / 5
488
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
الف دانلود