تفحص پارلمان هند از تغییرات حریم خصوصی واتس اپ

تفحص پارلمان هند از تغییرات حریم خصوصی واتس اپ

به گزارش الف دانلود چند روز بعد از درخواست وزارت فناوری اطلاعات هند برای لغو تغییرات جدید در حریم خصوصی واتس اپ، مدیران فیسبوک به پاسخگویی در مقابل کمیته پارلمانی این کشور درباره سیاست حریم خصوصی این سرویس پیام رسان پرداختند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، یکی از اعضای این کمیته به خبرنگاران اظهار داشت: این کمیته از فیسبوک – شرکت مادر واتس اپ- پرسید چرا فیسبوک شرایط حریم خصوصی واتس اپ را تغییر می دهد و این مورد چه تاثیری روی کاربران خواهد داشت.

این نماینده هندی که مایل نبود نامش فاش شود، اظهار نمود: اعضای کمیته می خواستند بدانند تغییر سیاست حریم خصوصی چه تاثیری بر مصرف کنندگان هندی خواهد داشت.

یک سخنگوی واتس اپ اعلام نمود این شرکت نظراتش را ارائه کرد و به همکاری با این کمیته در آینده ادامه می دهد.

هند با ۴۰۰ میلیون کاربر، بزرگترین بازار واتس اپ است و این سرویس پیام رسان نقشه های بزرگی برای فضای پرداخت دیجیتالی شامل فروش بیمه سلامت از راه شرکایش دارد.

واتس اپ ماه جاری با ارسال اطلاعیه ای به کاربرانش درباره تغییرات جدید حریم خصوصی که تحت آن اطلاعات کاربر شامل شماره تلفن و مکان با فیسبوک و زیرمجموعه اش به اشتراک گذاشته می شود، طوفان به پا کرد. به دنبال نگرانیهای در ارتباط با حریم خصوصی، اپلیکیشنهای رقیب مانند سیگنال و تلگرام با رشد شمار کاربران جدید روبرو شدند و واتس اپ هفته گذشته تصمیم گرفت زمان اجرای این تغییرات را از فوریه به ماه مه به تاخیر بیاندازد.

بر اساس گزارش رویترز، فیسبوک سال قبل ۵.۷ میلیارد دلار در واحد دیجیتالی شرکت ریلاینس اینداستریز سرمایه گذاری کرد که با هدف جذب دهها میلیون مغازه دار سنتی هندی جهت استفاده از سرویس پرداخت دیجیتال از راه واتس اپ صورت گرفت.

منبع:

1399/11/03
13:28:50
0.0 / 5
767
تگهای خبر: اپل , تلگرام , دیجیتال , سرویس
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود