فرمانده انتظامی استان مركزی خبر داد؛

دستگیری اعضای یك باند با 140 فقره سرقت در استان مركزی

دستگیری اعضای یك باند با 140 فقره سرقت در استان مركزی

به گزارش الف دانلود فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند حرفه ای سرقت در عملیات کارآگاهان پلیس استان آگاهی داد و اظهار داشت: اعضای این باند به 140 فقره سرقت در استان اعتراف کردند.به گزارش الف دانلود به نقل از مهربه نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، حسن مفخمی شهرستانی اظهار نمود: در ماه های اخیر گزارش های مختلفی از سرقت از اماکن مختلف به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام گردید و تیمی تخصصی از مأموران پلیس آگاهی استان، بررسی موضوع را به صورت ویژه شروع کردند.
وی بیان کرد: در تحقیقات تخصصی پلیس، سرنخ هایی از اعضای باند حرفه ای سرقت به دست آمد و مراقبت های نامحسوس پلیس برای شناسایی و دستگیری آنان شروع شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: سرانجام با تکمیل تحقیقات پلیس و در عملیاتی غافلگیرانه هر ۳ نفر اعضای این باند طی یک عملیات پلیسی دستگیر شدند و خیلی از اموال مسروقه نیز از آنان کشف شد.
مفخمی شهرستانی اشاره کرد: تا حالا اعضای این باند به ۴۰ فقره سرقت مغازه، ۶۰ فقره سرقت داخل خودرو، ۲۱ فقره سرقت خانه باغ و ۱۹ فقره سرقت از اماکن مذهبی در شهرستان های مختلف استان اعتراف کرده اند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اشاره کرد: شناسایی مال باختگان و تحویل اموال سرقت شده به آنان با هماهنگی مرجع قضائی در حال پیگیری است.


منبع:

1399/11/09
12:16:04
0.0 / 5
410
تگهای خبر: تحقیقات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
الف دانلود