زمان ثبت نام مجدد آزمون ارشد ۱۴۰۰

زمان ثبت نام مجدد آزمون ارشد ۱۴۰۰

به گزارش الف دانلود سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ از روز شنبه ۱۱ بهمن اطلاع داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ و بیست و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور در ایام ۵ تا ۸ بهمن فراهم شده بود که این امکان به منظور عرضه تسهیلات بیشتر به افرادی که تابحال نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند، باردیگر تمدید گردید.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: به همین دلیل آن دسته از متقاضیانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده اند و افرادی که پیش از این در آزمون ثبت نام کرده اند تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹ می توانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش فرم ثبت نام اقدام نمایند.
زرین اضافه کرد: متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می توانند برای ثبت نام و یا ویرایش به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org رجوع کنند.
وی اشاره کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ایام ۶ و ۷ خردادماه سال ۱۴۰۰ برگزار می گردد.




منبع:

1399/11/11
21:46:19
0.0 / 5
396
تگهای خبر: سازمان , سایت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
الف دانلود