معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی خبر داد؛

دستگیری ۱۵ نفر از عاملان درگیری دسته جمعی در اراك

دستگیری ۱۵ نفر از عاملان درگیری دسته جمعی در اراك

به گزارش الف دانلود معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری ۱۵ نفر از عاملان درگیری دسته جمعی و مخلان نظم و آرامش اهالی روستای حسین آباد بغدادی شهرستان اراک اطلاع داد.به گزارش الف دانلود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس؛ محمود خلجی اظهار داشت: در چند روز قبل گزارشی از یک مورد درگیری دسته جمعی در یک قهوه خانه در روستای حسن آباد بغدادی شهرستان اراک به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام گردید و بلافاصله تیم های گشت انتظامی جهت بررسی مبحث به محل اعزام شدند.
وی بیان نمود: با حضور تیم های گشت انتظامی کلانتری ۱۵ شهرستان اراک در محل مشخص شد که برخی از اراذل و اوباش در یک قهوه خانه در روستای حسین آباد بغدادی اراک در یک درگیری، با قمه و چاقو مبادرت به ضرب و جرح یکدیگر کرده و ۲ نفر از آنها هم با یک دستگاه خودروی سواری مبادرت به زیر گرفتن ۲ نفر از شهروندان و مجروح کردن آنها کرده اند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ضمن اشاره به دستگیری پنج نفر از این اراذل و اوباش از جانب نیروهای انتظامی شهرستان اراک در صحنه درگیری اظهار نمود: با آغاز تمهیدات ویژه پلیسی در شناسایی و دستگیری دیگر افراد این درگیری، مشخص شد که بعضی از آنها پیش از حضور تیم های گشت انتظامی از محل متواری شده اند.
خلجی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی و با بازجویی های به عمل آمده از افراد مورد نظر و بعد از هماهنگی با دستگاه قضائی، بلافاصله دستگیری دیگر اراذل و اوباش متواری شده که در این درگیری مشارکت داشته بودند، در دستور کار تخصصی پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: با هماهنگی مرجع قضائی بلافاصله این افراد، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا اینکه، مخفیگاه ۱۰ نفر دیگر از این افراد در نقاط مختلف شهرستان اراک شناسایی و همگی آنها در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ضمن اشاره به کشف برخی از آلات و ادوات غیر مجاز و سلاح سرد از دستگیرشدگان تصریح کرد: تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات، بعد از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی گشتند.
خلجی در انتها اضافه کرد: مخلان نظم و امنیت و آرامش شهروندان باید بدانند که پلیس در مواجهه با هر گونه هنجارشکنی بسیار قاطع و بدون هر گونه چشم پوشی برخورد خواهد نمود و شهروندان هم می توانند در صورت مشاهده این گونه موارد، بلافاصله مبحث را از راه تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.


منبع:

1399/11/19
20:29:19
0.0 / 5
385
تگهای خبر: تحقیقات , دستگاه
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود