امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشكی

امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشكی

الف دانلود: مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور امروز پنج شنبه 23 بهمن اختتام می یابد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا؛ آزمون استخدامی دانشگاه­ های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال ۹۹ از بامداد روز جمعه ۲۴ بهمن در ۱۹۵ شهرستان کشور برگزار می گردد.
پروسه برگزاری آزمون فوق بامداد از ساعت ۸: ۳۰ شروع می شود و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ ساعت پیش از شروع پروسه بسته خواهد شد، پس متقاضیان باید پیش از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون فوق که از روز سه­ شنبه ۲۱ بهمن برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org قرار گرفته است، امروز پنج شنبه ۲۳ بهمن اختتام می یابد.
متقاضیان آزمون، جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه کنند و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر طبق آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.
آزمون در تمامی مراکز استانها و تعدادی از شهرستان های کشور برگزار می شود و داوطلبان باید باتوجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت شرکت در آزمون خود و بر طبق آدرس مندرج در کارت، نسبت به شناسایی حوزه های امتحانی خود اقدام نمایند.
در جلسه امتحان به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می شود که بسته اول حاوی یک برگ پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی (شماره یک) و بسته دوم حاوی دفترچه آزمون تخصصی (شماره دو) است.
داوطلب به محض دریافت بسته آزمون مربوط و پیش از بازکردن پوشش نایلونی، لازم است نام خانوادگی و نام خودرا با نام خانوادگی و نام و شماره مندرج در روی جلد دفترچه سوالات امتحانی و پاسخنامه و همین طور شماره صندلی و شماره داوطلبی مندرج در روی کارت ورودی خود مقایسه کند تا مطمئن شود بین آنها هیچ اختلافی نیست و درصورت مشاهده تفاوت، موضوع را به نزدیکترین مراقب در جلسه اعلام کند و موضوع را دنبال کند تا اختلاف برطرف شود.
در تست های چهارگزینه ای برای هر پاسخ صحیح سه نمره مثبت و بمنظور خنثی کردن پاسخ های حدسی و یا تصادفی برای هر پاسخ غلط یک نمره منفی منظور خواهد شد. به سوال های بدون جواب نمره منفی و یا مثبت تعلق نمی گیرد و اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده شود همه پاسخها، غلط محسوب خواهد شد و به آن سوال یک نمره منفی تعلق خواهد گرفت.
در جلسه آزمون به هریک از داوطلبان عناوین شغلی مختلف دو بسته آزمونی داده می شود. دفترچه سوالات همه داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر فرد بر روی جلد آن درج شده است. این دفترچه ها، دارای تنوع بوده و کد عددی و حروف انگلیسی که بر روی دفترچه سوال داوطلبان درج شده است.
دفترچه آزمون عمومی (شماره یک) حاوی ۱۰۵ سوال و متناسب با گروه عنوان شغلی است. آزمون عمومی گروه اول (کد دفترچه ۱۰۰)، آزمون عمومی گروه دوم (کد دفترچه ۲۰۰)، آزمون عمومی گروه سوم (کد دفترچه ۳۰۰)، آزمون عمومی گروه چهارم (کد دفترچه ۴۰۰) باید در مدت ۱۱۵ دقیقه به سوالات آن پاسخ داده شود.
داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در پروسه برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ بوسیله سیستم پاسخگویی اینترنتی با سازمان سنجش مکاتبه کنند. به درخواست های واصله پس از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.
پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی آزمون استخدامی علوم پزشکی در ایام ۲۴ تا ۳۰ بهمن ۹۹ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال می شود.
منبع:

1399/11/24
23:19:08
0.0 / 5
465
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سازمان , سایت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
الف دانلود