مدیركل توسعه شبكه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اعلام كرد

اختصاص فرصت برای انتخاب واحد تكمیلی در اسفندماه

اختصاص فرصت برای انتخاب واحد تكمیلی در اسفندماه

به گزارش الف دانلود مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه دانشجویان نگران انتخاب واحد برای ترم بهمن نباشند اظهار داشت: بیشتر از ۲ میلیون نمره درسی دانشجویان در سیستم آموزشیار ثبت شده است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، دکتر ایمان عطارزاده با اشاره به اینکه تابحال دو میلیون و ۲۲ هزار و ۹۰ نمره درسی دانشجویان در سیستم آموزشیار ثبت شده است، اظهار داشت: این تعداد نمره در ارتباط با ترم اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ است که در سیستم وارد شده است.
وی تصریح کرد: ترم بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی به علت همزمانی انتخاب واحد دانشجویان، ثبت نام ورودی های جدید، برگزاری امتحانات، ثبت نمرات و رسیدگی به اعتراضات دانشجویان از فشردگی بسیار بالایی برخوردار بود و مقرر شد تا زمانی برای انتخاب واحد تکمیلی دانشجویان و حذف و اضافه در نظر گرفته شود.
مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به هیچ عنوان نگران فرآیند انتخاب واحد خود برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ (بهمن ماه) نباشند، چون که بدون شک فرصت لازم برای تمام دانشجویان به منظور انتخاب واحد فراهم می شود.
وی ضمن اشاره به جزئیات برنامه زمان بندی انتخاب واحد تکمیلی و حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم، اظهار داشت: برپایه این برنامه زمان بندی، انتخاب واحد تکمیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم که توسط سامانه آموزشیار انجام می شود، از اول اسفند الی ۶ اسفند ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عطارزاده اضافه کرد: حذف و اضافه نیمسال دوم از تاریخ ۹ تا ۱۴ اسفندماه صورت خواهد گرفت. دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای انتخاب واحد در نیمسال دوم سالجاری باید به سامانه آموزشیار به آدرس http: //edu.iau.ac.ir رجوع کنند.
مدیر کل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در انتها تاکید کرد: در حال فراهم کردن و توسعه زیرساخت های لازم برای سامانه آموزشیار هستیم تا کیفیت خدمات عرضه شده به دانشجویان ارتقاء یابد.
انتخای پیاممنبع:

1399/11/26
15:29:24
0.0 / 5
598
تگهای خبر: خدمات , سیستم , كیفیت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
الف دانلود