معاون وزیر آموزش وپرورش:

پرونده مدارس نفتی بسته می شود

پرونده مدارس نفتی بسته می شود

به گزارش الف دانلود معاون وزیر آموزش و پرورش از رشد بیش از 10 هزار میلیارد ریالی حضور خیران در مدرسه سازی کشور آگاهی داد و اظهار داشت: پرونده مدارس نفتی در کشور تا سال آینده بسته می شود.به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، مهرالله رخشانی مهر بعدازظهر دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه سعادت راه روشن روستای قلعه اختتام گلوگاه و در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران اضافه کرد: از شروع سال ۹۹ تا حالا شاهد کمک ۲۵ هزار میلیارد ریالی خیران در بخش مدرسه سازی بودیم که این رقم در سال ۹۸ مبلغ ۱۵ هزار میلیارد ریال بوده است که شاهد رشد بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال برای حضور خیران در مدرسه سازی امسال بودیم.

وی با اشاره به اجرای پروژه های مشارکتی در سراسر کشور اظهار نمود: امسال بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال در میان پروژه های خیرساز کشور توزیع شد که سهم استان مازندران ۷۰۰ میلیارد ریال بوده است.

رخشانی مهر اظهار داشت: همین طور از محل اعتبارات ملی تا حالا حدود یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای استان مازندران تامین و تخصیص داده شده است و خیلی از پروژه های راکد مازندران هم در مهر ماه سال آینده افتتاح می شوند.

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در ادامه سخنان خود به بخش گرمایشی مدارس اشاره نمود و اظهار داشت: در بخش استانداردسازی سیستم گرمایشی در استان مازندران و کل کشور اتفاقات خوبی افتاده و تقریباً" در مناطقی که امکان پذیر بوده، پرونده مدارس نفتی بسته شده است و بخاری نفتی برچیده شد و تنها در مناطقی که زیرساخت گاز ندارند بخاری نفتی فعال است و اگر زیرساخت گاز فراهم بود بخاری نفتی نداشتیم.

رخشانی مهر اظهار داشت: حرکت برای جمع آوری بخاری گازی شروع شده و هم اکنون فقط ۴۸ هزار بخاری گازی وجود دارد که تا سال آینده هم پرونده این بخاری های گازی هم بسته می شود.

وی اشاره کرد: در مهرماه و ایام دهه فجر سال جاری هم ۱۴ هزار و ۷۰۰ کلاس درس به ادارات کل آموزش و پرورش در استان های مختلف کشور تحویل داده شده است.

معاون وزیر و رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور اضافه کرد: علاوه بر تحویل کلاس های درس در امسال، ۱۸۰ پروژه ورزشی هم به بهره برداری رسید و در مجموع برای این ساخت و سازها ۳۸ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.


منبع:

1399/11/27
21:24:27
0.0 / 5
592
تگهای خبر: استاندارد , سازمان , سیستم
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود