صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی

صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی

به گزارش الف دانلود معاون نظارت بنیاد ملی بازی های کامپیوتری از رده بندی بیشتر از ۱۱ هزار بازی موجود در مارکت ها اطلاع داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، عقیل منصوری با اشاره به اینکه رده بندی این بازی ها در ادامه فرآیند اجرایی صدور پروانه انتشار بازی ها و تدابیر اتخاذشده برای تسهیل و تسریع در آن انجام شده است، اظهار داشت: انجام رده بندی بیشتر از ۱۱ هزار بازی موجود در مارکت ها به این مفهوم است که بازی ها در صورت تشکیل پرونده و عرضه درخواست آنلاین از جانب توسعه دهنده، حتی ظرف یک روز هم می توانند پروانه انتشار بگیرند.
وی ادامه داد: البته طبعا کمتر سازمانی توانایی صدور ۱۱ هزار مجوز در یک روز را دارد، بنابراین بنیاد برای افزایش رضایتمندی بازی سازان، به مرور اسامی بازی ها را برای رجوع اعلام خواهد نمود. البته تعداد بازی های رده بندی شده بیشتر از ۱۷ هزار بازی ایرانی و ۱۳ هزار بازی خارجی است، یعنی بنیاد تا کنون بیشتر از ۳۰ هزار بازی موبایلی را بررسی نموده است، اما منظور ما از ۱۱ هزار بازی، صرفاً بازی هایی است که هنوز به روزرسانی دارند و اصطلاحا زنده اند.
بنا به اطلاعات بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، معاون نظارت بنیاد همینطور تصریح کرد: در زمان اعلام اسامی این ۱۱ هزار بازی ایرانی می توانیم اولویت را به بازی هایی بدهیم که تعداد نصب فعال و در نتیجه جامعه مخاطب بیشتری دارند، اما طبعا در ادامه این تسهیلات شامل همه بازی ها خواهد شد.
منبع:

1399/11/29
23:30:59
0.0 / 5
910
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
الف دانلود