دلیل بیل گیتس برای ترجیح اندروید به آیفون

دلیل بیل گیتس برای ترجیح اندروید به آیفون

به گزارش الف دانلود بیل گیتس، هفته گذشته در اولین دیدار خود در اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس که تنها با دعوت امکان پذیر است، شرکت کرد و به سوالات مختلفی پاسخ داد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اندرو راس سورکین، خبرنگار از گیتس مصاحبه کرد و از آنجائیکه اپلیکیشن کلاب هاوس فعلا تنها برای سیستم عامل iOS وجود دارد، طبیعتا یکی از پرسشهای مطرح شده این بود که گیتس معمولا از آیفون استفاده می نماید و آیا iOS را به اندروید ترجیح می دهد.

گیتس اظهار داشت: من معمولا از گوشی اندروید استفاده می کنم چونکه مایلم همه چیز را دنبال کنم. اغلب از آیفونها استفاده می کنم اما گوشی که حمل می کنم اندروید است. بنیانگذار مایکروسافت در ادامه توضیح داد برخی از تولیدکنندگان اندروید نرم افزار مایکروسافت را به صورت از پیش نصب شده عرضه می کنند که کار را برای من راحت می کند. آنها درباره نحوه متصل شدن نرم افزار به سیستم عامل منعطفتر هستند. بنابراین به استفاده از اندروید عادت کرده ام.

پل دیویسون، یکی از موسسان کلاب هاوس که برای مدت کوتاهی در چت روم بود، به گیتس و سورکین اعلام نمود که نسخه اندروید این اپلیکیشن در دست طراحی است.

گیتس در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۹ داشت اذعان کرده بود باخت مایکروسافت به اندروید بعنوان پلت فرم گوشی استاندارد غیراپل یکی از بزرگترین اشتباهات همه زمانها بود که این شرکت مرتکب شد.

استیو بالمر، در فاصله سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ مدیرعامل مایکروسافت بود و به آیفون خندیده بود اما اپل لبخند آخر را داشت چونکه ویندوز فون هیچگاه نتوانست سهم بازار قابل توجهی در بین سیستمهای عامل موبایل پیدا کند و نهایتا رها گردید.

بر اساس گزارش مک رومرز، در مصاحبه کلاب هاوس، گیتس اذعان کرد رابطه راحتی با استیو جابز، مدیرعامل سابق اپل نداشته است اما وی را شخصیت منحصر به فردی خواند. سایر مباحثی که در این بحث آنلاین مطرح شدند، بحران سلامت جهانی، تغییرات اقلیمی و کتاب جدید گیتس با عنوان "چگونه از یک فاجعه اقلیمی جلوگیری کنیم؟ " بودند.
1399/12/10
14:31:51
0.0 / 5
586
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
الف دانلود