بهره برداری از ۱۱۰ پروژه شهری منطقه ۱۶ با حضور حناچی

بهره برداری از ۱۱۰ پروژه شهری منطقه ۱۶ با حضور حناچی

به گزارش الف دانلود ۱۱۰ پروژه شهری در حوزه های مختلف با حضور شهردار تهران و سخنگوی دولت در منطقه ۱۶ به بهره برداری رسید.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، پیمان پورنصر، شهردار منطقه ۱۶ در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه ۱۶ اظهار داشت: از اواخر سال قبل تمرکز بر روی پروژه های محله محور بود.
او با اشاره به اینکه منطقه ۱۶ علیرغم مشکلات اقتصادی افزایش ۷۶ درصدی اعتبارات در حوزه عمرانی نسبت به سال ۹۸ داشت، اضافه کرد: از آغاز سال ۹۹ در نوبت های مختلف ۷۰ پروژه به بهره برداری رسیده که همچون آنها میتوان به پروژه هایی مانند اصلاح هندسی بزرگراه بعثت و حل گره ترافیکی این محور، راه اندازی پایانه تاکسیرانی شوش در کنار متروی شوش و ایجاد ۱۰ کیلومتر مسیر دوچرخه که تا آخر سال به ۱۶ کیلومتر افزوده می شود، اشاره نمود.
پور نصر افزود: همینطور راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۵ کیلو واتی، تجهیز ۳۹ پارک منطقه به ۱۴۱ دستگاه آبگرمکن خورشیدی و بازسازی پله های گود سیدالشهدا همچون پروژه های مهم زیست محیطی منطقه است.
شهردار منطقه ۱۶ اظهار داشت: تکمیل و بازسازی ۱۵ زمین چمن مصنوعی، راه اندازی نخستین آکادمی فوتبال بانوان، پاتوق های محله های جوادیه و ضربعلیزاده، راه اندازی موزه محلات در ملکی متروکه که به مأمن معتادین تبدیل گشته بود، راه اندازی پایانه تاکسیرانی رضویه جهت ساماندهی حمل و نقل عمومی محدوده تقویت و تکمیل مجموعه ورزشی شهدای گمنام در محله باغ آذری از دیگر پروژه های بهره برداری شده در ماه های اخیر است.
او منطقه ۱۶ را خاستگاه مشاهیر و مفاخر برشمرد و خاطرنشان کرد: برای معرفی مشاهیر منطقه نرم افزاری تعریف شده تا از راه کیو آر کد این معرفی صورت گیرد.
شهردار منطقه ۱۶ ضمن اشاره به افتتاح ۱۱۰ پروژه در حوزه های مختلف اظهار داشت: راه اندازی سالن ورزشی شهید نجفی با تملک ۱۱ پلاک و راه اندازی آکادمی فوتبال میثاق با مشارکت خیرین در محله باغ آذری از دیگر اقدامات مهم می باشد.
پورنصر در ادامه با اشاره به اینکه اتفاق خوبی که در منطقه ۱۶ رخ داده این است که منطقه موفق به کاهش زمان صدور پروانه و گواهی ساختمان به ۵۴ روز شده است و از این حیث رتبه اول را در مناطق داریم، افزود: همینطور در بحث زمان پاسخگویی و میزان رضایتمندی شهروندان در دو سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ از میزان رضایت ۹۰ درصدی در سال ۹۸ به میزان ۹۹/۸ درصدی در بهمن سال ۹۹ رسیدیم.
طبق گزارش سایت شهر، در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه ۱۶، پیروز حناچی، شهردار تهران، علی ربیعی، سخنگوی دولت، پیمان پورنصر، شهردار منطقه ۱۶ و تعدادی از مشاهیر و مفاخر این منطقه حضور داشتند.
منبع:

1399/12/14
13:14:20
0.0 / 5
709
تگهای خبر: دستگاه , سایت , نرم افزار
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
الف دانلود