جزئیات برنامه های هفته منابع طبیعی در پایتخت

جزئیات برنامه های هفته منابع طبیعی در پایتخت

شهرداری تهران در هفته منابع طبیعی (۱۶ تا ۲۲ اسفند) در نقاط مختلف تهران با حضور مقامات کشور همچون معاون اول رئیس جمهوری، شهردار تهران، وزیر امور خارجه، سفرا، اعضای شورای شهر و... درختکاری خواهد نمود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شهر، برنامه های هفته منابع طبیعی در پایتخت به شرح زیر است:
"روز یکشنبه، ۱۷ اسفند، پروژه ۱۰۰۰ هکتاری جنگل کاری در چارچوب توسعه طرح کمربندی سبز پیرامون تهران (اراضی واقع در غرب بوستان جنگلی تلو) افتتاح می گردد و این برنامه با عنوان روز «درخت آفرینش» با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی، شهردار تهران و خانواده معزز شهدا برگزار می گردد.
دوشنبه، ۱۸ اسفند، روز «درخت دوستی» است که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و برخی سفرای کشورها و دفاتر کارگزاری های سازمان ملل متحد و بعضی از انجمن های دوستی سایر کشورها با حضور شهردار تهران در اراضی عباس آباد درختکاری خواهند کردند.
«درخت و محیط زیست» عنوان روز سه شنبه، ۱۹ اسفند، است که عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور، شهردار تهران و اعضای شورای شهر در بوستان طبیعت پردیسان درختکاری خواهند کرد.
«درخت میثاق» هم درختی است که اعضای شورای شهر و خانواده معزز شهدا در این هفته در بهشت زهرای تهران خواهند کاشت.
چهارمین روز از هفته، چهارشنبه، ۲۰ اسفند، طبیعت با «درخت فرهنگ» نامگذاری شده که نماینده وزارت ارشاد، اصحاب رسانه و فرهنگ در بوستان فدک درختکاری می کنند.
بوستان پردیس بانوان روز پنجشنبه، ۲۱ اسفند، شاهد حضور اعضای زن شورای اسلامی شهر و امور بانوان شهرداری خواهد بود که مقرر است به مناسبت روز «درخت خانواده» در بوستان پردیس بانوان درخت بکارند. آخرین روز از هفته طبیعت، جمعه ۲۲ اسفند، مقرر است « درخت زندگی» در چارچوب فاز چهارم احیاء و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر (عج) در این خیابان نرسیده به خیابان توانیر با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر کاشته شود."
منبع:

1399/12/16
14:09:00
0.0 / 5
436
تگهای خبر: سازمان , سایت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
الف دانلود