ایجاد زیرساخت های نرم افزاری برای توسعه كسب وكارها

ایجاد زیرساخت های نرم افزاری برای توسعه كسب وكارها

الف دانلود: یکی از شرکت های خلاق موفق شده است با ایجاد زیرساخت های آنلاین امکان شناسایی مشتری، تحلیل رفتار مشتری و مدیریت و اجرای کمپین های هوشمند تبلیغات را برای صاحبان کسب وکار فراهم و تا حالا بیش از 400 هزار مشتری را مدیریت کند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، محمود رویت پور، رئیس هیئت مدیره یکی از شرکت های خلاق اظهار داشت: خیلی از کسب وکارها به دنبال جذب بیشتر مشتری و افزایش اعتماد آنها هستند. ما در این مجموعه با ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و ارائه گزارش های تحلیلی به آنها کمک می نماییم تا صاحبان کسب وکار به این هدف برسند.
وی با اعلان اینکه این زیرساخت های نرم افزاری عرضه شده است، اظهار نمود: امکان شناسایی مشتری، تحلیل رفتار مشتری و مدیریت و اجرای کمپین های هوشمند تبلیغات همچون برخی امکاناتی است که این سامانه در اختیار شما قرار می دهد.
رویت پور با تاکید بر اینکه ما به چند روش با مدیران مشاغل همکاری می نماییم، اشاره کرد: برای مثال در یکی از این روش ها، یک دستگاه پوز در اختیار یک فروشگاه قرار می گیرد. این دستگاه پوز به سامانه مدیریت مشتریان ما متصل است.
وی همین طور بیان کرد: این سامانه به ازای هر خرید مشتری امتیازی معادل ۵ تا ۱۰ درصد به وی اعتبار اختصاص می دهد و مشتری می تواند به کمک این اعتبار به صورت رایگان خرید کند. همین طور بر طبق این تراکنش ها، امکان تحلیل رفتار مشتری برای ما فراهم می شود، صاحب کسب وکار نیز می تواند بر طبق این گزارش های تحلیلی تصمیم گیری کند.
رویت پور، ضمن برشمردن دیگر مزایای سامانه آنلاین مدیریت مشتری، افزود: سامانه ما در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی نزدیک ۵۰ درصد ارزان تر است. هم اکنون بیش از ۶۰۰ کسب وکار با ما همکاری می کنند و ما در مجموع حدود ۴۰۰ هزار مشتری را مدیریت می نماییم. این نوع از نرم افزارهای کسب وکار در بعضی کشورهای توسعه یافته مانند آلمان بسیار رایج است و در کشور ما نیز باتوجه به مزایای گوناگون آن با استقبال خوب کاربرها، روبه رو شده است.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، بگفته مجری طرح برای مثال اگر سامانه اعلام نمود که یک مشتری خاص چند ماه قبل، تنها یک دفعه خرید کرده است و به اصطلاح جزء مشتری های «از دست رفته» شمرده می شود. مدیریت فروش، برای آن مشتری خاص در مناسبت هایی مانند روز پدر، روز زن، روز تولد یا عید نوروز پیام های مختلفی ارسال می کند و تلاش می کند تا در نهایت بتواند این مشتری را مجدداً به فروشگاه خود جذب نماید.
منبع:

1399/12/18
10:32:06
0.0 / 5
499
تگهای خبر: آنلاین , دستگاه , شركت , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود