در دیدار سردار رحیمی با رییس بهشت زهرا مطرح شد

99 سالی پركار برای ناجا و بهشت زهرا

99 سالی پركار برای ناجا و بهشت زهرا

به گزارش الف دانلود فرمانده انتظامی تهران بزرگ سال ۱۳۹۹ را سالی سخت و پرمشغله برای پلیس تهران دانست و اظهار داشت: سال ۱۳۹۹ سالی پرمشغله و سنگین به لحاظ کاری و روانی برای کادر درمان، پرسنل زحمتکش و گمنام بهشت زهرا(س) و همینطور سالی پرمشغله و پرکار برای نیروی انتظامی تهران بود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در دیدار با سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره حضور شهروندان جهت زیارت اهل قبور روزهای پایانی سال بخصوص پنجشنبه و جمعه آخر سال و لحظات تحویل سال در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) هم اندیشی کردند.
در این دیدار که در دفتر سردار رحیمی برگزار شد، رئیس پلیس پایتخت ضمن اشاره به خدمات گمنام و صادقانه کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا اظهار داشت: خدمات گمنام و صادقانه مدیریت و کارکنان ایثارگر سازمان بهشت زهرا(س) در بحران سخت کرونا باعث شد تا مردم بدون کمترین دغدغه و نگرانی به بهشت زهرا(س) رجوع و خدمات مناسب را دریافت نمایند.

سردار رحیمی خدمات پرسنل آرامستان های کشور بخصوص پرسنل بهشت زهرا(س)به مردم را کم نظیر و قابل تقدیر عنوان نمود و اظهار داشت: پرسنل آرامستان بهشت زهرا(س) و همه آرامستان های کشور با عشق و علاقه مضاعف و روحیه جهادی در کنار مردم ایستادند و در پیک های خطرناک بیماری کرونا آن زمانی که از ترس و خوف سرایت این بیماری خطرناک همه صحنه را خالی کردند، پرسنل آرامستان ها ایستادند و کار را به نحو احسنت انجام دادند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: اطلاع رسانی و نحوه مدیریت سفرهای مردم و آگاهی رسانی این مطلب که شهروندان زیارت اهل قبور را به زمان دیگری موکول کنند و روزهای پایانی سال از تجمع در بهشت زهرا(س) خودداری گردد از سیاست های مدیریتی موفق بهشت زهرا(س) می باشد.
سردار رحیمی ضمن اعلام آمادگی جهت برقراری نظم و امنیت برای روزهای پایانی سال در محدوده جنوب تهران و بهشت زهرا(س) از آماده باش پلیس پایتخت در این ایام جهت خدمات رسانی به مردم اطلاع داد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سعید خال مدیر عامل بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) هم در ابتدای این دیدار گزارشی در مورد عملکرد سازمان بهشت زهرا(س) و اقدامات صورت گرفته در جهت تکریم خانواده های داغدار در بحران کرونا و همینطور برنامه های بهشت زهرا(س) برای روزهای پایانی سال عرضه کرد.
منبع:

1399/12/23
12:04:32
0.0 / 5
439
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
الف دانلود