انتشار اصلاحیه های امنیتی برای ۸۲ صدمه پذیری ویندوز

انتشار اصلاحیه های امنیتی برای ۸۲ صدمه پذیری ویندوز

به گزارش الف دانلود کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم افزاری شرکت مایکروسافت، باید جدید ترین اصلاحیه های امنیتی با درجه های حیاتی و مهم را اعمال کنند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، همه کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم افزاری شرکت مایکروسافت، باید هر چه سریعتر جدید ترین اصلاحیه های امنیتی با درجه های حیاتی و مهم را اعمال کنند. درجه اهمیت ۱۰ مورد از این صدمه پذیری ها "حیاتی" (Critical) و ۷۲ مورد "مهم" (Important) است.
یکی از این اصلاحیه ها برای ضعفی از نوع Memory Corruption در مرورگر Internet Explorer است، که مهاجمان با استفاده از آن، کاربران را به یک صفحه حاوی کد Exploit هدایت می کنند. گروهی از مهاجمان، از اواسط بهمن ماه، برای نصب یک Backdoor سفارشی روی اهداف خود، از این صدمه پذیری، بهره برده اند. همینطور چندین صدمه پذیری در سرویس DNS سیستم عامل Windows و ۱۵ نرم افزار شرکت مایکروسافت، با اصلاحیه های این شرکت، ترمیم شده است.
چگونگی ترمیم چهار صدمه پذیری بحرانی روز-صفر و همینطور صدمه پذیری "اجرای کد به صورت از طریق دور" در نسخ مختلف Microsoft Exchange هم ۱۰ روز قبل به صورت اضطراری و خارج از برنامه انتشار یافته است. لیست کامل صدمه پذیری های ترمیم شده و نکات فنی در ارتباط با مجموعه اصلاحیه های این ماه مایکروسافت، در پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راهبردی افتا در این لینک انتشار یافته است.1399/12/24
12:51:37
0.0 / 5
775
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
الف دانلود