گوگل ۱۰ هزار شغل تمام وقت به وجود می آورد

گوگل ۱۰ هزار شغل تمام وقت به وجود می آورد

الف دانلود: شرکت گوگل امسال هفت میلیارد دلار در دفاتر و دیتاسنترهای سراسر آمریکا سرمایه گذاری خواهدنمود که کمتر از 10 میلیارد دلار در سال 2020 خواهد بود و 10 هزار شغل تمام وقت به وجود می آورد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، تازه ترین سرمایه گذاری گوگل شامل طرحهای توسعه برای دیتاسنترهای نبراسکا، کارولینای جنوبی و تگزاس، دفاترش در آتلانتا، واشنگتن، شیکاگو و نیویورک خواهد بود.

گوگل یک میلیارد دلار در کالیفرنیا که مقر اصلی این شرکت است، هزینه می کند. گوگل در شرایطی به این اقدام دست می زند که خیلی از شرکتها در حال خروج از منطقه سیلیکون ولی هستند برای اینکه شیوع ویروس کرونا و متداول شدن دورکاری موجب شد شرکتها هزینه های عملیاتی بالاتر و مالیاتهای سنگین این ایالت را مورد بازنگری قرار دهند و تصمیم بگیرند به منطقه کم هزینه تری نقل مکان کنند.

ساندرای پیچای، مدیرعامل گوگل اظهار نمود: این سرمایه گذاری دستکم ۱۰ هزار شغل تمام وقت جدید در گوگل ایجاد خواهدنمود. این شرکت هم اکنون بیش از ۸۴ هزار کارمند در آمریکا دارد.

بر اساس گزارش رویترز، پیچای اشاره کرد خدمات گوگل در سال ۲۰۲۰ در فعالیت اقتصادی به ارزش ۴۲۶ میلیارد دلار در آمریکا سهیم بودند.

منبع:

1400/01/02
14:07:36
0.0 / 5
969
تگهای خبر: خدمات , شركت , گوگل
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود