راه اندازی شبكه اجتماعی ترامپ تا 3 ماه دیگر

راه اندازی شبكه اجتماعی ترامپ تا 3 ماه دیگر

یکی از مشاوران ترامپ اعلام نمود رئیس جمهور سابق آمریکا که بعد از وقایع حمله به کنگره در ششم ژانویه با تعلیق حسابش در توییتر فیسبوک و سایر رسانه های اجتماعی روبرو شد، ظرف دو تا سه ماه آینده پلت فرم خویش را راه اندازی می نماید.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، جیسون میلر، سخنگوی کمپین ۲۰۲۰ ترامپ به شبکه فاکس نیوز اظهار داشت: ترامپ با پلت فرم جدید خود که بازی را به صورت کامل از نو تعریف می کند، به فضای رسانه اجتماعی بازخواهد گشت.

میلر در اینباره جزئیات چندانی عرضه نکرد و مقامات سازمان ترامپ هم در اینباره اظهارنظر نکردند.

توییتر هفته گذشته اعلام نمود به دنبال نظرخواهی عمومی در اینباره است که فعالیت سران جهان چطور و در چه هنگامی باید ممنوع شود.

این شرکت رسانه اجتماعی اعلام نمود در حال بررسی سیاست خود و بررسی این مورد است که آیا سران جهان باید مشمول مقررات کاربران عادی شوند یا خیر.

توییتر، فیسبوک و سایر سرویسهای رسانه اجتماعی بعد از ممنوعیت ترامپ به علت تحریک به خشونت، بر سر برخوردی که با سیاستمداران و مقامات دولتی دارند، زیر ذره بین رفته اند.

بر اساس گزارش رویترز، فیسبوک در ژانویه حساب ترامپ را به مدت نامعلوم تعلیق کرد و از هیات نظارت مستقل خود خواست درباره تداوم این ممنوعیت تصمیم بگیرند.

منبع:

1400/01/03
13:40:48
0.0 / 5
969
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
الف دانلود