نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

دشمن به دنبال امنیتی نشان دادن جو كشور است

دشمن به دنبال امنیتی نشان دادن جو كشور است

به گزارش الف دانلود نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهار داشت: دشمن به دنبال امنیتی نشان دادن جو کشور است.به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد عبادی زاده در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و مرزبانی استان هرمزگان، با تبریک فرارسیدن اعیاد، مجموعه ناجا را امید آفرینان کشور خواند و عنوان کرد: زمانی یک حکومت و کشور می تواند به فکر آینده خود باشد که امنیت در آن جامعه تحقق پیدا کرده است.
وی اضافه کرد: نیروی انتظامی ارتباط مستقیم با مردم دارد و به جهت گستردگی ماموریت ها، نقش اساسی در امیدآفرینی مد نظر مقام معظم رهبری ایفا می کند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: فضای معنوی همراه با خدمات گسترده پلیس و مرزبانی باتوجه به ماموریت های آن بسیار مطلوب است و برنامه های خوبی تدارک دیده شده که جای تشکر و قدارنی دارد.
وی اشاره کرد: ورود ناجا به حوزه اجتماعی و مشاوره که جزو وظایف ذاتی دستگاه های دیگر است، جای تشکر و قدردانی دارد، و نشان از تعهد مجموعه پلیس برای کاهش لطمه های اجتماعی و هدایت جامعه دارد.
امام جمعه بندرعباس اظهار نمود: طبق آمار و ارقام شاهد سیر نزولی وقوع جرم و جنایت در استان هستیم که نشان از تأثیرگذاری کارهای ناجا دارد و در سال ۱۴۰۰ روند کاهش جرائم باید به صورت جدّی دنبال شود.
وی افزود: بیشتر ارتباط مردم با کلانتری ها است و زیبا سازی و آرامش بخش بودن فضای کلانتری ها می تواند در برخورد و نوع نگاه مردم تأثیر گذار باشد.
حجت الاسلام عبادی زاده افزود: مرزبانی استان هرمزگان نیازمند حمایت های گسترده است و باید پوشش گسترده ای جهت مبارزه با قاچاقچیان صورت بگیرد.
وی اضافه کرد: خیلی از مواقع مأموران مرزبانی در برخورد با اشرار و قاچاقچیان، اسلحه در اختیار دارند، اما به جهت موانع قانون توانایی استفاده از آنرا ندارند و ما شاهد به شهادت رسیدن رزمندگان شاغل در مرزبانی هستیم که با اصلاح قانون می توان برخورد با قاچاقچیان و متخلفین را سامان بخشید.
امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: دشمن زمانی که تخلفی را یا در موارد نادری کوتاهی را مشاهده می کند و یا برخورد قانونی صورت می گیرد، اما باب میل تعدادی از جریان ها و گروه ها نیست، با هشتگ های متفاوت حملات خودرا شروع می کند و به دنبال امنیتی نشان دادن جوّ کشور و عدم امنیّت مردم است.
وی اشاره کرد: هنگامی که خیلی از مأموران و سربازان مومن و مخلص عاشق وطن برای دفاع از کشور عزیزمان جان خودرا تقدیم می کنند شاهد حمایت هیچ جریان و گروهی در جامعه نیستیم و هیچ هشتگی برای قدردانی از آنان زده نمی گردد و سودجویانی که به دنبال خدشه دار کردن چهره ناجا و پلیس بودند، سکوت می کنند.منبع:

1400/01/10
00:38:30
0.0 / 5
408
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
الف دانلود