آمادگی موزه ارتباطات در برگزاری تور مجازی موزه های تهران

آمادگی موزه ارتباطات در برگزاری تور مجازی موزه های تهران

الف دانلود: رئیس موزه ارتباطات از تعطیلی موزه ارتباطات به سبب اعلام ستاد ملی کرونا و آمادگی این موزه برای همکاری با سایر موزه های شهر تهران در امتداد برگزاری تورهای مجازی موزه گردی آگاهی داد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، موزه ارتباطات که زیرمجموعه شرکت ملی پست است، سال قبل همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، توانست در فروردین ماه ۱۳۹۹، برای نخستین بار موزه گردی مجازی یا استریمینگ یا پخش زنده کارهای موزه ها را انجام دهد.
این موزه همین طور در نوروز ۱۴۰۰ هم به سبب استمرار شیوع ویروس کرونا و عدم امکان حضور مردم در موزه ها و اماکن تاریخی با همکاری کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم)، جهت راه اندازی تورهای مجازی ۱۰ موزه که سال قبل پربازدید بودند و موزه هایی که سال قبل فرصت پخش زنده آنها فراهم نشد، مشارکت کرد.
در این راستا به نقل از شرکت ملی پست، حسن عمیدی- مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استانها و ارتباطات شرکت ملی پست اشاره کرد: بازدید رایگان و مجازی موزه ارتباطات و ۹ موزه دیگر با همکاری کمیته ملی موزه های ایران از صفحه رسمی آپارات شرکت ملی پست در تعطیلات نوروزی انجام شد و در مجموع ۱۵ هزار بازدید مجازی در ضمن ۱۰ روز پخش این رویداد رقم خورد که بیشترین آن مربوط به بازدید از موزه ملی ایران و تور مجازی آیین های نمایشی فرهنگسرای نیاوران است.
وی از تعطیلی موزه ارتباطات به سبب اعلام ستاد ملی کرونا آگاهی داد و اظهار داشت: شهر تهران برمبنای اعلام ستاد ملی کرونا در اثر موج جدید شیوع ویروس کرونا نارنجی شده است. بر طبق سطح بندی مشاغل و فعالیت ها توسط این ستاد، تعطیلی کارهای سطح سوم و چهارم الزامی است. به همین دلیل و باتوجه به این که موزه ها در سطح سوم فعالیت مشاغل قرار دارند، موزه ارتباطات از تاریخ ۱۵ فروردین تعطیلست.
مدیرکل ارتباطات شرکت ملی پست از آمادگی موزه ارتباطات برای همکاری با سایر موزه های شهر تهران در امتداد برگزاری تورهای مجازی موزه گردی آگاهی داد و درباب بازگشایی مجدد این موزه اظهار داشت: به محض صدور مجوز بازگشایی از طرف ستاد ملی کرونا، موزه ارتباطات نیز به فعالیت خواهد پرداخت.
منبع:

1400/01/17
12:27:42
0.0 / 5
461
تگهای خبر: ارتباطات , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود