سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا تشریح كرد؛

كدام مشاغل از شنبه اجازه فعالیت دارند

كدام مشاغل از شنبه اجازه فعالیت دارند

به گزارش الف دانلود سخنگوی ستادملی مقابله با کرونا، در مورد نحوه فعالیت صنوف در شهرهای قرمز کرونایی از روز شنبه بیست و یکم فروردین ۱۴۰۰، توضیحاتی عرضه داد.به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در خبر ۲۱ شب گذشته اظهار نمود: هم اکنون ۸۰ درصد شهرهای کشور در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند بنابراین باید آزمون وکلا به تاریخ آینده موکول گردد.
وی اظهار داشت: این آزمون باید به چند ماه آینده موکول گردد برای برگزاری آزمون هم نیاز است سازمان سنجش در ابتدا حتما نظر ستاد ملی مقابله با کرونا را جویا شوند.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: در شهرهای قرمز فقط گروه یک مشاغل اجازه فعالیت دارند و مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ اجازه فعالیت ندارند.
رئیسی در تشریح مشاغل گروه ۱ اظهار داشت: مشاغل گروه ۱ مانند سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، تعمیرگاه ها و سایر مشاغل ضروری هستند.
وی اضافه کرد: در شهرهای با وضعیت نارنجی هم گروه ۱ و۲ مشاغل اجازه فعالیت دارند و گروه ۳و ۴ نمی توانند فعالیت داشته باشند.
رئیسی عنوان کرد: هم اکنون ۲۵۷ شهر قرمز داریم که خروج پلاک های بومی و ورود پلاک های غیربومی به این شهرها مجاز نمی باشد.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: همه فعالیتهای آموزشی باید تعطیل باشد و به صورت مجازی برگزار گردد. همینطور رستوران ها اجازه پذیرش میهمان ندارند و باید به صورت بیرون بر فعالیت داشته باشند.
وی در انتها تصریح کرد: مقرر است به مدت ۱۰ روز از شنبه تعطیلی های سراسری اعمال شود و پس از آن ارزیابی نماییم اگر لازم بود این تعطیلی ها ادامه پیدا کند وگرنه متوقف شود.


منبع:

1400/01/20
21:31:22
0.0 / 5
628
تگهای خبر: سازمان
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود