بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب و كار بدون احتیاج به كدنویسی

بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب و كار بدون احتیاج به كدنویسی

به گزارش الف دانلود یکی از شرکتهای دانش بنیان به منظور افزایش عملکرد سازمان ها نرم افزار مدیریت کسب و کاری را عرضه کرده که احتیاج به کدنویسی ندارد.


حمیدرضا میناروش، مدیر عامل یکی از شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه نرم افزارهای توسعه کسب و کار در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه این شرکت در سال ۱۳۸۶ بعنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خویش را آغاز کرد، اظهار داشت: تمرکز تحقیقاتی این شرکت در حوزه توسعه نرم افزار است و در این راستا به تازگی ما نرم افزاری را پیاده سازی کردیم که بی نیاز از فرآیندهای کدنویسی است.
وی این نرم افزار را BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار عنوان و تصریح کرد: نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار کاملا بومی و بر مبنای نیاز مشتریان طراحی شده و نسبت به نمونه های خارجی هزینه کمتری دارد.
میناروش تصریح کرد: این نرم افزار در زمینه مدیریت کسب و کار کاربرد دارد و برای مکانیزه کردن فرآیندهای سازمانی شامل فرآیندهای در ارتباط با استخدام، درخواست خرید کالا و غیره کاربرد دارد، بدون آنکه کدی نوشته شود.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: این نرم افزار یک محیط منعطف دارد و امکان تغییر در آن به اساس نیاز سازمان ها فراهم گشته است. کاربردی شدن این نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار، کاهش هزینه های تولید و افزایش سرعت توسعه و تغییرات در سازمان ها را به دنبال دارد.
وی با اشاره به اینکه نرم افزار سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار این شرکت تجاری سازی شده است، اظهار نمود: این نرم افزار در سازمان های بزرگی مانند شرکت آب استان تهران، شرکت گاز استان تهران و بعضی از دانشگاه ها و پارک های و علم و فناوری پیاده سازی شده است.1400/02/06
22:24:03
0.0 / 5
521
تگهای خبر: تحقیقات , سازمان , سیستم , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
الف دانلود