قابلیت جدید اینستاگرام برای رقابت با كلاب هاوس

قابلیت جدید اینستاگرام برای رقابت با كلاب هاوس

به گزارش الف دانلود فیسبوک قابلیت جدیدی را در داخل اینستاگرام لایو معرفی کرده که به کاربران اجازه می دهد در هنگام پخش، دوربین گوشی را غیرفعال کنند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، همینطور فیسبوک گزینه قطع صدا (میوت) در هنگام لایو را افزوده است. این گزینه کوچک بوده اما از آن جهت معنادار است که فیسبوک از قابلیت کلاب هاوس در اپلیکیشن اینستاگرام کپی برداری کرده است.

این دو پلت فرم شبیه هم نیستند. کاربران در اینستاگرام نمی توانند مانند کلاب هاوس به یک مکالمه در لایو پیوسته و در آن آغاز به صحبت کنند اما این مورد امکان دارد برای افرادی که تنها می خواهند صدایشان پخش شود اهمیتی نداشته باشد.

بر اساس گزارش انگجت، فیسبوک سابقه طولانی در کپی برداری از قابلیتهای اپلیکیشنهای رقیب دارد که قابل توجه ترین آنها در اینستاگرام دیده می شوند. بعنوان مثال استوری کپی برداری از قابلیتی است که اپلیکیشن اسنپ چت را منحصر کرد. فیسبوک بعد از اینکه اسنپ پیشنهاد خرید سه میلیارد دلاری را رد کرد، استوری را به اینستاگرام اضافه کرد. قابلیت "ایسنتاگرام ریلز" هم کپی برداری از تیک تاک است. البته فیسبوک تنها شرکت فناوری نبوده که کوشیده از کلاب هاوس کپی برداری کند و پیش از این توییتر، ردیت و دیسکورد هم اقدام مشابهی انجام داده اند.
1400/02/13
10:49:01
0.0 / 5
502
تگهای خبر: اپل , شركت , فناوری , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
الف دانلود